banner61

Büyükşehirden yüzüncü yılda eğitime destek

banner35

AYDIN (İHA) - AYDIN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ TARAFINDAN HAYATA GEÇİRİLEN 100. YIL ÖĞRENCİ ÇALIŞMA SALONU, DÜZENLENEN TÖRENLE HİZMETE AÇILIRKEN, KREŞİN 'HAYIRLI OLMASINI' TEMENNİ EDEN AYDIN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI ÖZLEM ÇERÇİOĞLU; "DOĞANIN İÇİNDE VE GÜVENLİ OLAN BU SALONUMUZU ÖĞRENCİLERİMİZ İÇİN AÇTIK" DEDİ.

Büyükşehirden yüzüncü yılda eğitime destek

Aydın Büyükşehir Belediyesi tarafından hayata geçirilen 100. Yıl Öğrenci Çalışma Salonu, düzenlenen törenle hizmete açılırken, kreşin ’hayırlı olmasını’ temenni eden Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu; "Doğanın içinde ve güvenli olan bu salonumuzu öğrencilerimiz için açtık" dedi.

Aydın Büyükşehir Belediyesi tarafından hayata geçirilen 100. Yıl Öğrenci Çalışma Salonu, düzenlenen törenle hizmete açıldı. Mimar Sinan Parkı içerisinde tüm gençlerin yararlanabilmesi için açılan çalışma salonu ile Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, Cumhuriyetin 100. yılında eğitime destek verdi. Aydın Büyükşehir Belediyesi Konservatuvarı’nın bando gösterileriyle başlayan açılış programında Aydın Büyükşehir Belediyesi Kreşi’nde eğitim gören miniklerin vals gösterisi ise büyük beğeni topladı. Gösterilerin ardından beraberindeki heyetle birlikte salonun açılışını gerçekleştiren Başkan Çerçioğlu, açılış kurdelesini keserek ‘hayırlı olmasını’ temenni etti.

Açılışın ardından çalışma salonunu gezen Başkan Çerçioğlu, “Burası öğrencilerimiz için yaptığımız çalışma salonu. Buradaki çaylarımız da öğrencilerimize ücretsiz. 24 saat açık olacak burası. Hiç kapanmayacak. Bilgisayardan, kitaplara kadar birçok envanterimiz var. Burayı özellikle cam yaptık. Cam yapmamızın temel sebebi ise güneş ışığı alsın, doğanın içinde. En önemlisi de çocuğumuz evden çıkıp buraya geleceğini söylediğinde velimiz de ben de geleyim bakayım dediği zaman içeriyi rahatça görebilsin. Doğanın içinde ve güvenli” dedi.

Güncelleme Tarihi: 31 Ekim 2023, 15:42

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER