Büyükşehirden tiyatroya davet

banner35

AYDIN (İHA) - AYDIN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ, TÜM AYDINLILARI BUGÜN BAŞLAYIP CUMA GÜNÜNE KADAR DEVAM EDECEK OLAN BARDAKÇI BABA İSİMLİ TİYATRO OYUNUNA DAVET ETTİ.

Büyükşehirden tiyatroya davet

Aydın Büyükşehir Belediyesi, tüm Aydınlıları bugün başlayıp Cuma gününe kadar devam edecek olan Bardakçı Baba isimli tiyatro oyununa davet etti.

Aydın Büyükşehir Belediyesi, vatandaşları tiyatro oyunlarıyla buluşturmaya devam ediyor. Bu çerçevede Yunus Emre Gümüş tarafından yazılan ve Cafer İlhan tarafından yönetilen Bardakçı Baba isimli tiyatro oyunu Aydınlılarla buluşacak. 13-18 Mayıs tarihleri arasında sahnelenecek olan tek perdelik komedi oyununa tüm vatandaşları davet eden Aydın Büyükşehir Belediyesi, Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu adıyla yaptığı sosyal medya paylaşımında “Bardakçı Baba tiyatro oyunumuza tüm vatandaşlarımızı bekliyoruz. 13-14-15-16-17-18 Mayıs tarihlerinde saat 20.30’da Şükran Güngör-Yıldız Kenter Kültür Merkezi ve Tiyatro Salonu’nda gerçekleştirilecek olan oyunumuza herkes davetlidir. Oyun biletlerini Vali Yazıcıoğlu Kültür Merkezimizden ve gişeden temin edebilirsiniz” ifadeleri yer aldı.

Güncelleme Tarihi: 13 Mayıs 2024, 13:43

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER