Esnaflar Germencik Belediyesi’ne çim biçme makinesi hediye etti

banner35

GERMENCİKLİ 3 ESNAF, GERMENCİK BELEDİYESİ’NE 3 ADET ÇİM BİÇME MAKİNESİ BAĞIŞLADI. ESNAFA TEŞEKKÜR EDEN BELEDİYE BAŞKANI BURAK ZENCİRCİ, “HEPİMİZ GERMENCİK’İN BİRER EVLADIYIZ BİLİNCİYLE SERGİLEDİKLERİ MANEVİ YAKLAŞIM HEDİYELERİN ÖNEM VE DEĞERİNİ KATBEKAT ARTTIRIYOR” DEDİ.

Esnaflar Germencik Belediyesi’ne çim biçme makinesi hediye etti

Aydın’ın Germencik ilçesinde 3 esnaf, ilçe belediyesine 3 adet çim biçme makinesi bağışladı. Esnaflara teşekkür eden Belediye Başkanı Burak Zencirci, “Hepimiz Germencik’in birer evladıyız bilinciyle sergiledikleri manevi yaklaşım hediyelerin önem ve değerini katbekat arttırıyor” dedi.

Germencik’te esnaflık yapan Deniz Çobanoğlu, Süleyman Özbaş ve Sedat Akkaya, Germencik Belediyesi’ne çim biçme makinesi hediye etti. Esnafa teşekkür eden Germencik Belediye Başkanı Burak Zencirci, “İlçemiz esnaflarından Deniz Çobanoğlu, Süleyman Özbaş ve Sedat Akkaya’ya belediye hizmetlerinde kullanılmak üzere hediye ettikleri çim biçme makineleri için şahsım ve Germencik halkı adına teşekkürlerimi sunuyorum. Hepimiz Germencik’in birer evladıyız bilinciyle sergiledikleri bu manevi yaklaşım hediyelerin önem ve değerini katbekat arttırıyor” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 13 Mayıs 2024, 13:42

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER