Başkan Çerçioğlu Umurlu Mahallesi’nde muhtarlar ile buluştu

banner35

AYDIN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI ÖZLEM ÇERÇİOĞLU, MERKEZ UMURLU MAHALLESİ'Nİ ZİYARET ETTİ. BAŞKAN ÇERÇİOĞLU MAHALLEYE ZİYARETİNDE MUHTARLAR TARAFINDAN KARŞILANDI. MUHTARLAR, ÇERÇİOĞLU'NA MAHALLELERİNE VE İLÇEYE YAPILAN YATIRIMLAR İÇİN TEŞEKKÜR ETTİ.

Başkan Çerçioğlu Umurlu Mahallesi’nde muhtarlar ile buluştu

Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, merkez Umurlu Mahallesi’ni ziyaret etti. Başkan Çerçioğlu mahalleye ziyaretinde muhtarlar tarafından karşılanırken; muhtarlar Çerçioğlu’na mahallelerine ve ilçeye yapılan yatırımlar için teşekkür etti.

Umurlu Mahallesi Muhtarı Soner Avşar, Armutlu Mahallesi Muhtarı Kazım Bilir, Kuyucular Mahallesi Muhtarı Muzaffer Ergün ve Terziler Mahallesi Muhtarı Ramazan Şen; kendileriyle sohbet eden Çerçioğlu’na özellikle mahallelerinde yapılan yol yatırımları için teşekkür etti. ASKİ ekiplerinin de her ihtiyaç duyduklarında yanlarında olduğunu söyleyen muhtarlardan Soner Avşar, "Büyükşehir Belediyesi mahallemize tayyare indirilebilecek yol yaptı. Başkanımız Özlem Çerçioğlu’na çok teşekkür ediyoruz" ifadelerini kullandı.

Çerçioğlu’na ziyarette Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Aydın İl Başkanı Hikmet Saatçı, CHP Efeler İlçe Başkanı Süha Bayırlı ve önceki dönem CHP Efeler İlçe Başkanı Polat Bora Mersin eşlik etti.

Güncelleme Tarihi: 13 Eylül 2023, 13:52

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER