AYULAŞ’tan basın açıklaması: “Herhangi bir tüzel veya özel kişiye hizmet verilmemiştir”

banner35

AYULAŞ AYDIN ULAŞIM HİZMETLERİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş.’DEN YAPILAN AÇIKLAMADA, “ŞİRKETİMİZ KURULDUĞU ANDAN BU YANA; ALTYAPI, ÜSTYAPI, BAKIM ONARIM GİBİ FAALİYET KOLLARINDA AYDIN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ DE DÂHİL HERHANGİ TÜZEL-ÖZEL KİŞİYE HİZMET VERMEMİŞ, FAALİYETTE BULUNMAMIŞ, DOLAYISIYLA BİR ÖDEME DE ALMAMIŞTIR” DENİLDİ.

AYULAŞ’tan basın açıklaması: “Herhangi bir tüzel veya özel kişiye hizmet verilmemiştir”

AYULAŞ Aydın Ulaşım Hizmetleri Sanayi ve Ticaret A.Ş.’den yapılan açıklamada, “Şirketimiz kurulduğu andan bu yana; altyapı, üstyapı, bakım onarım gibi faaliyet kollarında Aydın Büyükşehir Belediyesi de dâhil herhangi tüzel-özel kişiye hizmet vermemiş, faaliyette bulunmamış, dolayısıyla bir ödeme de almamıştır” denildi.

Ayulaş’tan yapılan açıklamada, “ Bugün gerçekleşen Büyükşehir Belediye Meclis toplantısında AKP’ye mensup bir meclis üyesinin Aydın Büyükşehir Belediyesi’nden asfalt, yol bakım, onarım adı altında ödeme aldığımız şekilde gerçeklikten uzak beyanları üzerine aşağıdaki açıklamanın yapılması gereği hâsıl olmuştur. Şirketimiz tüm sermayesi Aydın Büyükşehir Belediyesi’ne ait toplu taşıma hizmeti veren bir şirkettir. Kurulduğu andan bu yana; altyapı, üstyapı, bakım onarım gibi faaliyet kollarında Aydın Büyükşehir Belediyesi de dâhil herhangi tüzel - özel kişiye hizmet vermemiş, faaliyette bulunmamış, dolayısıyla bir ödeme de almamıştır. Kamuoyunun doğru bilgilendirilmesi adına arz ederiz” denildi.

Güncelleme Tarihi: 13 Eylül 2023, 14:02

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER