banner61

TİNGADER AYDIN ŞUBE ZİYARETLERİNE BAŞLADI

banner35

TİNGADER Aydın Şube Başkanı Arif Kunur ve beraberinde dernek sekreteri Erdal Demir yönetim kurulu üyeleri Selva Demirci, Aydın Sarı, Durmuş Tuna, Ufuk Sarı Aydın Gazeteciler Cemiyeti (AGC) ve Aydın Büyükşehir Gazeteciler Cemiyeti (ABGC) ziyaretlerinde yer aldılar.

TİNGADER AYDIN ŞUBE ZİYARETLERİNE BAŞLADI

AGC ZİYARET EDİLDİ
Dernegin İlk durağı Aydın Gazeteciler Cemiyeti oldu. TİNGADER Şube Başkanı Arif Kunur ve yönetim kurulu üyelerini AGC Başkan Vekili Burhan Ceylan ve yönetim kurulu üyeleri karşıladı. 
Ziyaret esnasında derneğin mesleki anlamdaki katkıları, misyonunu ve gazetecilik adına yapılması gerekenler, eksiklikler dile getirildi. AGC yönetimi ile karşılıklı istişare ve fikir alışverişinde bulunuldu.
Aydın Bölgesinde gazetecilik mesleği adına yapılması gerekenler ve cemiyetlerin ve derneklerin meslek adına nasıl bütünlük ve fayda sağlanabilecekleri konuşuldu. 

ABGC ZİYARET EDİLDİ 
Dernek ziyaretlerine Aydın Büyükşehir Gazeteciler Cemiyeti ile devam etti. Şube Başkanı Arif Kunur ve yönetim kurulu üyelerini AGC Başkanı Orhan Karagöl ve yönetim kurulu üyeleri karşıladı. Derneğin mesleki anlamdaki katkıları, misyonu ve gazetecilik adına yapılması gerekenler ve eksiklikler dile getirildi. ABGC Başkanı Orhan Karagöl ve yönetimi ile karşılıklı istişare ve fikir alışverişinde bulunuldu.
Aydın Bölgesinde gazetecilik mesleği adına yapılması gerekenler ve cemiyetler ile derneklerin meslek adına nasıl bütünlük içerisinde fayda sağlayabilecekleri konuşuldu.

Güncelleme Tarihi: 13 Eylül 2023, 14:06

Selva Demirci

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER