Aydın Büyükşehir Belediyesi Nazilli Alparslan Türkeş Bulvarı’nda kazı çalışmalarına başladı

banner35

KENTE YENİ YOLLAR KAZANDIRMAK VE MEVCUT YOLLARI YENİLEMEK İÇİN ÇALIŞMALARINI SÜRDÜREN AYDIN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ FEN İŞLERİ DAİRESİ YOL YAPIM VE BAKIM ŞUBESİ EKİPLERİ, NAZİLLİ İLÇESİ ALPARSLAN TÜRKEŞ BULVARI’NDA KAZI ÇALIŞMALARINA BAŞLADI.

Aydın Büyükşehir Belediyesi Nazilli Alparslan Türkeş Bulvarı’nda kazı çalışmalarına başladı

Kente yeni yollar kazandırmak ve mevcut yolları yenilemek için çalışmalarını sürdüren Aydın Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Yol Yapım ve Bakım Şubesi ekipleri, Nazilli ilçesi Alparslan Türkeş Bulvarı’nda kazı çalışmalarına başladı.

Fen İşleri Dairesi Yol Yapım ve Bakım Şubesi ekipleri, Nazilli Alparslan Türkeş Bulvarı’nda kazı çalışmalarını sürdürüyor. Ekipler, kazı çalışmalarının ardından sıcak asfalt serimine başlayacak. İşlemlerin ardından sürüş güvenliği için çizgi ve logo çalışmaları yapılarak yolun çehresi baştan aşağı değiştirilecek.

Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, hizmet odaklı belediyecilik anlayışı ile çalışmalarına devam edeceklerini belirterek, ‘‘Vatandaşlarımızın en iyiyi hak ettiğini bilerek yatırımlarımıza devam ediyoruz’’ dedi.

Güncelleme Tarihi: 27 Nisan 2024, 23:20

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER