Aydın Büyükşehir Belediyesi Kuyucak’taki yol çalışmalarını tamamladı

banner35

AYDIN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ, KENTİN ÇEŞİTLİ NOKTALARINDA YOL YAPIM ÇALIŞMALARINA DEVAM EDİYOR. İL GENELİNDE FARKLI NOKTALARDA EŞ ZAMANLI OLARAK YOL YAPIM ÇALIŞMALARINI PLANLI VE HIZLI BİR ŞEKİLDE GERÇEKLEŞTİREN FEN İŞLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI YOL YAPIM VE BAKIM ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ EKİPLERİ, KUYUCAK YUNUS EMRE CADDESİ’Nİ DE YENİLEDİ.

Aydın Büyükşehir Belediyesi Kuyucak’taki yol çalışmalarını tamamladı

Aydın Büyükşehir Belediyesi, kentin çeşitli noktalarında yol yapım çalışmalarına devam ediyor. İl genelinde farklı noktalarda eş zamanlı olarak yol yapım çalışmalarını planlı ve hızlı bir şekilde gerçekleştiren Fen İşleri Dairesi Başkanlığı Yol Yapım ve Bakım Şube Müdürlüğü ekipleri, Kuyucak Yunus Emre Caddesi’ni de yeniledi.

Ekipler, Kuyucak Yunus Emre Caddesi’nde altyapı çalışmalarının ardından kazı işlemleri ve temel malzeme serimi yaptı. Sıcak asfalt serimi ile devam edilen çalışmalara, kaldırımların yeniden düzenlemesi ile devam edildi. Tüm bu işlemlerin ardından şerit çizgileri çekilen ve yol işaretlemeleri tamamlanan yol, sürücüler ve yayalar için daha konforlu ve modern hale getirilerek trafiğe açıldı.

Çalışmaların hızlı, planlı ve koordineli bir şekilde yapıldığını belirten vatandaşlar, yolların modern bir görünüme sahip olduğunu belirterek; yapılan hizmetler için Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’na teşekkür etti. Çerçioğlu, "Yol yapım ve yenileme çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Vatandaşlarımızın en iyiyi hak ettiğini bilerek yatırımlarımıza devam edeceğiz" dedi.

Güncelleme Tarihi: 22 Mayıs 2023, 10:37

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER