banner61

Jandarma ekipleri traktör sürücülerini bilgilendirdi

banner35

AYDIN İL JANDARMA KOMUTANLIĞI TRAFİK ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ TARAFINDAN TRAKTÖR SÜRÜCÜLERİNE 'ROPS DEMİRİ VE REFLEKTÖR' EĞİTİMİ VERİLDİ.

Jandarma ekipleri traktör sürücülerini bilgilendirdi

Aydın İl Jandarma Komutanlığı Trafik Şube Müdürlüğü tarafından traktör sürücülerine ’ROPS demiri ve reflektör’ konusunda bilgilendirmelerde bulundu.

Aydın İl Jandarma Komutanlığı Trafik Şube Müdürlüğünce traktör sürücülerine yönelik bilgilendirme faaliyetleri sürüyor. Jandarma ekipleri; Bozdoğan ilçesi Altıntaş Mahallesi’nde, Koçarlı ilçesi Yeniköy Mahallesi’nde ve Kuyucak ilçesi Başaran Mahallesi’nde bulunan 102 traktör sürücüsü ile bir araya geldi. Ekipler; trafik kazalarında araç devrilmeleri ve devrilmelerinin neden olduğu yaralanmalardan korumayı amaçlayan Rollover Protection System (ROPS) sistemi, traktörlerin gece ve gündüz görünürlüğünü arttıran reflektör, sarı flaşör lamba ve tarım aletlerinin güvenli kullanımı konularında sürücüleri bilgilendirdi. Traktör sürücülerinden gelen soruları yanıtlayan jandarma ekipleri vatandaşları dikkatli ve duyarlı olmaları konusunda uyardı.

Güncelleme Tarihi: 15 Kasım 2023, 11:46

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER