banner61

Efeler’de "Eğitim Yöneticileri Okuyor" projesi dikkat çekiyor

banner35

AYDIN’IN EFELER İLÇESİNDE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ TARAFINDAN HAYATA GEÇİRİLEN “EĞİTİM YÖNETİCİLERİ OKUYOR” PROJESİ ÇERÇEVESİNDE İSTİŞARE TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLİRKEN, PROJE İLE EĞİTİCİLER VE VELİLER BAŞTA OLMAK ÜZERE HERKESİN KİTAP OKUMASI TEŞVİK EDİLEREK ÖĞRENCİLERE ÖRNEK OLUNMASI HEDEFLENİYOR.

Efeler’de "Eğitim Yöneticileri Okuyor" projesi dikkat çekiyor

Aydın’ın Efeler ilçesinde İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından hayata geçirilen “Eğitim Yöneticileri Okuyor” projesi çerçevesinde istişare toplantısı gerçekleştirilirken, proje ile eğiticiler ve veliler başta olmak üzere herkesin kitap okuması teşvik edilerek öğrencilere örnek olunması hedefleniyor.

Aydın’ın Efeler ilçesindeki öğretmen, öğrenci ve veliler başta olmak üzere tüm vatandaşlara kitap okuma alışkanlığı kazandırmak hedefiyle başlatılan “Eğitim Yöneticileri Okuyor” projesinde çalışmalar aralıksız devam ediyor. Proje çerçevesinde Efeler İlçe Milli Eğitim Müdür Hakan Özcan başkanlığında düzenlenen istişare toplantısında proje süreci ve yapılacak etkinlikler konuşuldu.

Özellikle eğitimcilerin ve velilerin öğrencilere örnek olması ve öğrencilerin okumaya teşvik edilmesi yönündeki çalışmaların görüşüldüğü toplantıya proje yürütme kurulunda görevli olan idareciler ve özel büro personelleri katıldı.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER