banner61

Hurdalıkta uyuşturucu operasyonu: 1 tutuklama

banner35

AYDIN İL JANDARMA KOMUTANLIĞI KOM ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ KUYUCAK VE NAZİLLİ İLÇE JANDARMA KOMUTANLIĞI EKİPLERİ TARAFINDAN BİR HURDALIĞA GERÇEKLEŞTİRİLEN OPERASYON ÇERÇEVESİNDE HURDA ARAÇLARA PARÇALAR HALİNDE GİZLENMİŞ BİR MİKTAR UYUŞTURUCU MADDE, 1 ADET POMPALI TÜFEK, 97 ADET TABANCA VE AV TÜFEĞİ MÜHİMMATI ELE GEÇİLİRKEN, GÖZALTINA ALINAN 1 ŞÜPHELİ İŞLEMLERİNİN ARDINDAN SEVK EDİLDİĞİ ADLİ MAKAMLARCA TUTUKLANARAK CEZAEVİNE GÖNDERİLDİ.

Hurdalıkta uyuşturucu operasyonu: 1 tutuklama

Aydın İl Jandarma Komutanlığı KOM Şube Müdürlüğü Kuyucak ve Nazilli İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri tarafından bir hurdalığa gerçekleştirilen operasyon çerçevesinde hurda araçlara parçalar halinde gizlenmiş bir miktar uyuşturucu madde, 1 adet pompalı tüfek, 97 adet tabanca ve av tüfeği mühimmatı ele geçilirken, gözaltına alınan 1 şüpheli işlemlerinin ardından sevk edildiği adli makamlarca tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Aydın İl Jandarma Komutanlığı KOM Şube Müdürlüğü, Kuyucak ve Nazilli İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri başarılı bir operasyona imza attı. Edinilen bilgiye göre, aldıkları bir istihbaratı değerlendiren jandarma ekipleri uyuşturucu madde imal ve ticaretini yapan şahsa koordineli çalışmalar sonucu operasyon için düğmeye bastı. Nazilli ilçesi Güzelköy Mahallesinde İ.B. isimli şahsa ait hurdalığa düzenlenen operasyonda; hurda araçlara parça parça gizlenmiş toplam 503 gram kubar esrar, boyları 2-4 metre arası uzunlukta 102 kök kenevir bitkisi, 1 adet otomatik tüfek, 97 adet tabanca ve av tüfeği mühimmatı ele geçirildi. Operasyon çerçevesinde 1 şüpheli gözaltına alınırken, şüpheli şahıs jandarmadaki işlemlerinin ardından sevk edildiği adliyede çıkartıldığı adli makamlarca tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Güncelleme Tarihi: 13 Eylül 2023, 14:05

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER