Çine’de uyuşturucu operasyonu: 1 gözaltı

banner35

AYDIN İL JANDARMA KOMUTANLIĞI KAÇAKÇILIK VE ORGANİZE SUÇLARLA MÜCADELE ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ İLE ÇİNE İLÇE JANDARMA KOMUTANLIĞI TARAFINDAN YAPILAN ÇALIŞMALAR ÇERÇEVESİNDE BİR ŞAHSIN ARAZİ VE EKLENTİLERİNDE YAPILAN ARAMALARDA 90 KÖK KENEVİR BİTKİSİ, 30 GRAM KENEVİR TOHUMU VE 2 ADET RUHSATSIZ AV TÜFEĞİ ELE GEÇİRİLDİ.

Çine’de uyuşturucu operasyonu: 1 gözaltı

Aydın İl Jandarma Komutanlığı Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ile Çine İlçe Jandarma Komutanlığı tarafından yapılan çalışmalar çerçevesinde bir şahsın arazi ve eklentilerinde yapılan aramalarda 90 kök kenevir bitkisi, 30 gram kenevir tohumu ve 2 adet ruhsatsız av tüfeği ele geçirildi.

Aydın İl Jandarma Komutanlığı’nın uyuşturucu madde kullanımı ve ticaretinin engellenmesine yönelik çalışmaları aralıksız sürüyor. Edinilen bilgiye göre, Aydın İl Jandarma Komutanlığı Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ile Çine İlçe Jandarma Komutanlığı tarafından uyuşturucu madde imal ve ticaretini yapan şahıslara yönelik koordineli çalışmada; Çine ilçesi Tepeköy Mahallesi’ndeki H.Ö. isimli şüpheli şahısın arazisine operasyon düzenlendi. Arazide yapılan aramada 90 kök kenevir bitkisi, 30 gram kenevir tohumu ve 2 adet ruhsatsız av tüfeği ele geçirildi. Şüpheli şahıs da jandarma ekipleri tarafından kıskıvrak yakalanarak gözaltına alındı.

Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

Güncelleme Tarihi: 31 Temmuz 2023, 17:28

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER