banner61

Aydın İl Jandarma Komutanlığı asırlık çınarları yalnız bırakılmıyor

banner35

AYDIN İL JANDARMA KOMUTANLIĞI, İL GENELİNDEKİ 80 YAŞIN ÜSTÜNDEKİ VATANDAŞLARI DÜZENLİ OLARAK ZİYARET EDEREK SAĞLIK DURUMLARI VE İHTİYAÇLARI HAKKINDA BİLGİ ALIYOR. BU KAPSAMDA JANDARMA PERSONELİ KÖŞK İLÇESİ ÇİFTLİKKÖY MAHALLESİ'NDE İKAMET EDEN EMİNE CELEPALDI'YI ZİYARET EDEREK KENDİSİ İLE SOHBET ETTİ.

Aydın İl Jandarma Komutanlığı asırlık çınarları yalnız bırakılmıyor
banner66

Aydın İl Jandarma Komutanlığı, il genelindeki 80 yaşın üstündeki vatandaşları düzenli olarak ziyaret ederek sağlık durumları ve ihtiyaçları hakkında bilgi alıyor.

Aydın İl Jandarma Komutanlığı vatandaşlarla daha yakın bir iletişim kurmak ve yaşlıların durumlarını düzenli olarak takip etmek amacıyla başlatılan ziyaretler kapsamında, Köşk ilçesi Çiftlikköy Mahallesi’nde yaşayan Emine Celepaldı’yı evinde ziyaret etti. Jandarma ekipleri Celepaldı ile sohbet ederek, sağlık durumu hakkında bilgi aldı ve herhangi bir talebi olup olmadığını sordu.

Jandarma ekipleri ziyaret sırasında ayrıca Emine Celepaldı’ya çiçek takdim ederek, kendisine duyulan saygı ve sevgi ifade etti. Celepaldı’ya herhangi bir acil durumda veya ihtiyaç anında ulaşabilecekleri telefon numaralarını ileten ekipler, yaşlı çınarın herhangi bir konuda yardım talep etmesi durumunda yanında olduklarını belirtti.

Güncelleme Tarihi: 30 Aralık 2023, 14:31

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER