banner61

Aydın yeni yıla ışıl ışıl giriyor

banner35

AYDIN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ, 2024 YILBAŞI KUTLAMALARINA SAYILI SAATLER KALA KENTİN EN İŞLEK CADDE VE BULVARLARINDA GERÇEKLEŞTİRDİĞİ ÖZEL IŞIKLANDIRMA ÇALIŞMALARI İLE ŞEHRE GÖZ KAMAŞTIRICI BİR ATMOSFER KAZANDIRDI. YILBAŞI COŞKUSUNU TÜM KENTE YAYMAYI HEDEFLEYEN BELEDİYE, ESTETİK TASARIMLARI VE RENK CÜMBÜŞÜ İLE DİKKAT ÇEKEN BİR GÖRSEL ŞÖLEN SUNUYOR.

Aydın yeni yıla ışıl ışıl giriyor
banner66

Aydın Büyükşehir Belediyesi, 2024 yılbaşı kutlamalarına sayılı saatler kala kentin en işlek cadde ve bulvarlarında gerçekleştirdiği özel ışıklandırma çalışmaları ile şehre göz kamaştırıcı bir atmosfer kazandırdı. Yılbaşı coşkusunu tüm kente yaymayı hedefleyen belediye, estetik tasarımları ve renk cümbüşü ile dikkat çeken bir görsel şölen sunuyor.

Aydın Büyükşehir Belediyesi ekipleri, Aydın’ın simgelerinden biri haline gelen cadde ve bulvarları, renkli led ışıklarla süsleyerek vatandaşlarına rengarenk bir yılbaşı yaşatacak. Yapılan ışıklandırma çalışmalarıyla şehir, gece boyunca adeta bir ışık festivaline dönüşüyor.

Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu yılbaşı hazırlıklarıyla ilgili yaptığı açıklamada, "Yeni yıla girmeye sayılı saatler kala şehrimizi ışıklandırarak hem vatandaşlarımızın hem de ziyaretçilerimizin yılbaşı coşkusunu yaşamalarını istedik. Herkese sağlık, mutluluk ve barış dolu bir yeni yıl diyorum" dedi.

Aydınlı vatandaşlar kentin geceleri renk cümbüşüne dönüştüğünü belirtip uygulama için Aydin Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’na teşekkür etti.

Güncelleme Tarihi: 31 Aralık 2023, 11:23

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER