Vali Canbolat’tan Aydınlılara “100. yıl” çağrısı

banner35

CUMHURİYETİN 1000. YILI ÇERÇEVESİNDE AYDIN GENELİNDE YÜZLERCE ETKİNLİĞİN YAPILACAĞINI HATIRLATAN AYDIN VALİSİ YAKUP CANBOLAT, AYDINLILARA ÇAĞRIDA BULUNARAK SOKAK VE CADDELERİN BAYRAKLARLA DONATILMASINI İSTEDİ.

Vali Canbolat’tan Aydınlılara “100. yıl” çağrısı

Cumhuriyetin 1000. yılı çerçevesinde Aydın genelinde yüzlerce etkinliğin yapılacağını hatırlatan Aydın Valisi Yakup Canbolat, Aydınlılara çağrıda bulunarak sokak ve caddelerin bayraklarla donatılmasını istedi.

Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluşunun 100. yılı sebebiyle ülke genelinde olduğu gibi Aydın’da da hazırlanan etkinlikler aralıksız devam ediyor. Aydın Valiliği koordinesinde birçok kurum tarafından gerçekleştirilen etkinlikler 31 Aralık’a kadar sürecek. Cumhuriyetin 100. yılının önemine dikkat çeken Aydın Valisi Yakup Canbolat ise Aydınlılara çağrıda bulundu. Düzenlenecek olan etkinliklere ve kutlamalara Aydınlıların da katılım sağlamasını isteyen Vali Canbolat, özellikle 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda sokak ve caddelerin bayrakla donatılması çağrısında bulundu.

Vali Canbolat, Cumhuriyetin 100. yılı çerçevesinde 31 Aralık’a kadar il genelinde yüzlerce etkinliğin yapılacağını belirterek “Cumhuriyetin 100. yılını diğer illerimizde olduğu gibi büyük bir coşkuyla, hevesle ve heyecanla kutlama gayreti içerisindeyiz. İlimizde de 31 Aralık’a kadar planlanan il ve ilçelerimizde yüzlerce etkinliğimiz var. Bütün vatandaşımızı özellikle bayram günü bütün caddeleri bayrakla donatmalarını bekliyoruz ve bayram coşkusuna katılmalarını bekliyoruz” dedi.

Güncelleme Tarihi: 24 Ekim 2023, 16:41

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER