banner61

Bafa Gölü Tabiat Parkı’nda jandarma ekipleri teyakkuzda

banner35

SÖKE İLÇE JANDARMA KOMUTANLIĞI JANDARMA ASAYİŞ BOT TİMİ TARAFINDAN AYDIN İLİ SINIRLARI İÇERİSİNDE BULUNAN BAFA GÖLÜ TABİAT PARKI'NDA EMNİYET VE ASAYİŞ İLE KIYI SEYRİ VE KONTROLÜNÜ SAĞLAMAK, GÖÇMEN KAÇAKÇILIĞI VE ORMAN YANGINLARINI ÖNLEMEK AMACIYLA DEVRİYE FAALİYETİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

Bafa Gölü Tabiat Parkı’nda jandarma ekipleri teyakkuzda

Söke İlçe Jandarma Komutanlığı Jandarma Asayiş Bot Timi tarafından Aydın ili sınırları içerisinde bulunan Bafa Gölü Tabiat Parkı’nda emniyet ve asayiş ile kıyı seyri ve kontrolünü sağlamak, göçmen kaçakçılığı ve orman yangınlarını önlemek amacıyla devriye faaliyeti gerçekleştirildi.

Aydın’da jandarma ekipleri Bafa Gölü Tabiat Parkı’ndaki çalışmalarını aralıksız olarak sürdürüyor. Söke ilçe Jandarma Komutanlığı Jandarma Asayiş Bot Timi tarafından Ege bölgesinin en büyük gölü olan Bafa Gölü Tabiat Parkı’nda emniyet ve asayiş ile kıyı seyri ve kontrolünü sağlamak, göçmen kaçakçılığı ve orman yangınlarını önlemek amacıyla devriye faaliyeti gerçekleştirildi. Vatandaşlara bilgilendirme yapan jandarma ekipleri ilgili konularda uyarlarda bulundu.

Güncelleme Tarihi: 17 Eylül 2023, 12:13

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER