banner61

Vekillik vazifesini tamamlayan Posacı, küreğini eline aldı

banner35

TÜRKİYE BÜYÜK MİLLET MECLİSİ (TBMM) 27. DÖNEM AK PARTİ AYDIN MİLLETVEKİLİĞİ GÖREVİNİ BAŞARI İLE TAMAMLAYAN ZİRAAT MÜHENDİSİ RIZA POSACI, YENİDEN TARLAYA İNEREK KÜREĞİNİ ELİNE ALDI.

Vekillik vazifesini tamamlayan Posacı, küreğini eline aldı

Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) 27. Dönem AK Parti Aydın Milletvekilliği görevini tamamlayan Ziraat Mühendisi Rıza Posacı, yeniden tarlaya inerek küreğini eline aldı.

Bir dönem Aydın Ziraat Odası Başkanlığı, Umurlu Belediye Başkanlığı yapan TBMM 27. Dönem AK Parti Aydın Milletvekili ve Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonu Üyesi Ziraat Mühendisi Rıza Posacı tarlaya indi. Yeniden çizmesini giyip küreğini eline alan Posacı, tarımsal faaliyetlerine başladı. Gece geç saatlerde de tarlaya giren Posacı, hem gece suyu kontrolü gerçekleştirdi, hem de domuz nöbeti tuttu.

Posacı, konu ile ilgili sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımda “Gece suyu kontrolü ve domuz nöbetindeyiz. Kocaova’nın gecesi de güzeldir gündüzü gibi. Her zaman derim çiftçilerin emeği çoktur. 7/24 çalışırlar, hep üretmek isterler, ürettikleri ürünler sanki kendi parçalarıdır. Kazançları helaldir, yaptıkları iş zordur. Elli derecenin altında çalışırlar ve devamlı bir şükür içerisindedirler. Allah’ım hepimizin emeklerinin karşılığını versin inşallah, ürünümüz verimli, hasadımız bol olsun” ifadelerine yer verdi.

Güncelleme Tarihi: 20 Temmuz 2023, 11:26

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER