MHP Lideri Bahçeli’ye Aydın İnciri ikramı

banner35

AYDIN (İHA) - MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ (MHP) GENEL BAŞKANI DEVLET BAHÇELİ’Yİ MAKAMINDA ZİYARET EDEN MHP AYDIN İL BAŞKANI HALUK ALICIK İLE MHP MERKEZ YÖNETİM KURULU (MYK) ÜYESİ BURAK PEHLİVAN, BAHÇELİ’YE AYDIN İNCİRİ’Nİ İKRAM ETTİ.

MHP Lideri Bahçeli’ye Aydın İnciri ikramı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli’yi makamında ziyaret eden MHP Aydın İl Başkanı Haluk Alıcık ile MHP Merkez Yönetim Kurulu (MYK) Üyesi Burak Pehlivan, Bahçeli’ye Aydın İnciri’ni ikram etti.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Aydın İl Teşkilatı, 24 Eylül’de gerçekleştirilecek olan İl Kongresi’ne hazırlanırken, bir yandan da yaklaşan yerel seçim çalışmalarına hız kazandırdı. Kongrede tek aday olarak gösterilen mevcut İl Başkanı Haluk Alıcık, il genelinde “sıkılmadık el, çalınmadık kapı bırakmayacağız” sloganıyla çalışmalarına devam ederken, MHP Merkez Yönetim Kurulu (MYK) Üyesi Burak Pehlivan ile birlikte Ankara’ya gitti. Bir dizi görüşmeler gerçekleştiren Alıcık ve Pehlivan, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’yi de makamında ziyaret etti. Ziyarette Alıcık ve Pehlivan, MHP Lideri Bahçeli’ye Aydın İnciri’ni ikram etti. Ziyaretle ilgili sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan Başkan Alıcık ve Pehlivan, Bahçeli’nin Aydın’a selam ileterek çalışmalarında başarı dilediğini ifade etti.

Güncelleme Tarihi: 19 Eylül 2023, 17:08

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER