İmamoğlu"Cumhurbaşkanı adaylığı gündemimde yok"

banner35

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, Trabzon'da basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Cumhurbaşkanlığı adaylığı sorularına yanıt veren İmamoğlu, "Benim gündemimde yok. Benim gündemimde önümüzdeki seçimlerde değişim var. Buna hepimizin ihtiyacı var" dedi.

İmamoğlu"Cumhurbaşkanı adaylığı gündemimde yok"

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, Karadeniz programı kapsamında Rize ve 6 ilçesinin ardından, Artvin’in Arhavi, Hopa ve Kemalpaşa ilçelerinde yurttaşlarla bir araya geldi. İmamoğlu bugün ise Trabzonu ziyaret etti, burada basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

İmamoğlu, Trabzon'da gerçekleştirdiği basın toplantısında gazetecilerin sorularını yanıtlarken cumhurbaşkanlığı adaylığı tartışmaları hakkında "Benim gündemimde yok. Benim gündemimde önümüzdeki seçimlerde değişim var. Buna hepimizin ihtiyacı var. Türkiye'deki değişime kamu yöneticilerinin, belediye başkanlarının ihtiyacı var. Sözünü söylemeyen sesini çıkaramayan belediye başkanı AKP'li olsa ne olur... Bu değişime onların bile ihtiyacı var" ifadelerini kullandı.

Selva Demirci

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER