Hasan Dinçer; Efeler Bütçesini Halk İçin Kullanacağız

banner35

Demokrat Parti (DP) Efeler Belediye Başkan Adayı Hasan Dinçer, seçim çalışmaları çerçevesinde Adnan Menderes Mahallesi muhtarı Sedat Uygun ve mahalle esnafını ziyaret etti.

Hasan Dinçer; Efeler Bütçesini Halk İçin Kullanacağız

Muhtarlık ofisinde mahalle muhtarı ve muhtar adayı Sedat Uygun ile Adnan Menderes mahallesi ile ilgili bilgi alış verişinde bulunan Demokrat Parti Efeler Belediye Başkan Adayı Hasan Dinçer
"Hep söylediğimiz gibi; Muhtarlarımız bizim Efeler belediyemizde gözümüz kulağımız olacaklar. Mahallenin sorununu, ihtiyacını en iyi bilen onlar. Biz muhtarlarımızın köylerine, mahallerine bir belediye başkanı gözü ile bakmalarını isteyeceğiz. Birlikte çalışmanın en güzel örneklerini muhtarlarımız ile birlikte vereceğiz. 
Efeler belediyesi yetki ve sorumluluklarında çözülmeyecek sorun yok. Kaynakları yerli yerine kullanacağız. İsraf kesinlikle olmayacak. Biz milletin vergilerinden oluşan bir bütçeyi kullanacağız. 2024 yılı bütçesi belli. Bu bütçeyi akıllı, mantıklı, bilimsel ve matematik olarak düzgünce kullandığınızda her sorunu çözersiniz. Kendi bütçemizi nasıl dikkatle yapıyor ve harcıyorsak belediyemizde de öyle yapacağız. Hesap verebilir bir belediye, herkese her mahalleye hizmet götüren bir belediye olacağız." 
Hasan Dinçer Adnan Menderes mahalle muhtarlığı ziyaretinden sonra esnaf ziyareti ile programına devam etti ve esnafları dinleyip, destek ve oylarını istedi. 
Hasan Dinçer'in doğru yaklaşımı ve doğru kişi olarak gözükmesi, onun hafta sonu yapılacak seçimlerde gümbür gümbür geleceğini gösteriyor

Selva Demirci

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER