Demokrat Parti’de Sen Ben Olmaz Biz Olur!

banner35

Hasan Dinçer; Diğer Partilerin Bagajında Çok Yük Var! Demokrat Parti Efeler Belediye Başkan adayı Hasan Dinçer Sivil Toplum Kuruluşları (STK) ziyaretlerine Yeni Nesil Köy Enstitülüler Derneği Aydın Şubesi ziyareti ile devam etti.

Demokrat Parti’de Sen Ben Olmaz Biz Olur!

Demokrat Parti Diğer Partiler Gibi Olmaz!
Hasan Dinçer; Diğer Partilerin Bagajında Çok Yük Var!
Demokrat Parti Efeler Belediye Başkan adayı Hasan Dinçer Sivil Toplum Kuruluşları (STK) ziyaretlerine Yeni Nesil Köy Enstitülüler Derneği Aydın Şubesi ziyareti ile devam etti.
Dernek yönetim kurulu başkanı Huriye Aysen Erkoyun ve yönetim kurulu üyelerince karşılanan Hasan Dinçer Yeni Nesil Köy Enstitülerin karşısında çok heyecanlıyım ve burada olmaktan onur duyuyorum. Amacımız ayrıştırmak değil, birleştirmek üzerine. Çok güzel bir ekiple çalışıyoruz Sizlerin de görüş, önerilerini almak ve bizim belediye başkanlığımız döneminde neler yapabileceğimizi öğrenmek için buradayız” derken Dernek başkanı Huriye Aysen Erkoyun ve yönetim kurulu üyelerine Jeotermal santrallerin çevreye etkisi, kapatılan köy okullarının nasıl kurtarılabileceği gibi konular hakkındaki soruların cevapladı. Dinçer; Bir soru üzerine biz sivil toplum kuruluşları, resmi kurumlar ile çatışmadan hizmet etmek için çalışacağız. Demokrat Parti diğer partiler gibi olmaz. Onların bagajında çok yük var. Demokrat Parti’de sen ben olmaz, biz olur” cevabını verdi.

Selva Demirci

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER