Açılın, Hasan Dinçer Geliyor

banner35

Açılın, Efeler ilçesini yönetecek başkan geliyor, Hasan Dinçer geliyor. "Onlar kıyameti kopartsalar bile, her yeri uçuk projelerle donatsalar bile, ilçeyi giydirilmiş araç, bayrak ve broşüre boğsalar bile, biz geliyoruz."

Açılın, Hasan Dinçer Geliyor

Demokrat Parti Efeler Belediye Başkan Adayı Hasan Dinçer, seçim çalışmaları kapsamında gittiği Konuklu, Yılmazköy, Doğan ve İmamköy Mahallelerinde yukarıdaki sözleri söyleyerek ne kadar iddialı olduğunu herkese göstermiş oldu.
Konuklu, Yılmazköy, Doğan ve İmamköy Mahalleleri sakinleri ile bir araya gelen Hasan Dinçer'e vatandaşlar çektikleri sıkıntıları dile getirdi. Konuklu Mahalle Muhtarı özellikle su sorununu dile getirerek adeta öksüz kaldıklarını dile getirdi. Yılmazköy sakinlerinin doğalgaz talebinin yanında belediye hizmetlerine ulaşmada sıkıntı çektiklerini, başkanlara ulaşamadıklarını, Doğan Mahallesi sakinleri kapalı olan köy kahvelerinin açılmasını, İmamköylüler ise köylerinde pazar kurulmasını istediler.
Demokrat Parti Efeler Belediye Başkan Adayı Hasan Dinçer;
"Kaynak yaratan, halkın sorunlarını en kısa sürede çözen bir yönetim olacağız. Eldeki kaynakları verimli kullanacağız, yeni gelir kaynakları oluşturarak halka hizmeti artıracağız. Mahallelere ayrım yapmadan hizmet etmek istiyoruz. Bize her vatandaş ulaşabilecek, kimseyi dışlamadan kucaklayacağız. Başkanlık makamının kapısını sökeceğiz, halkla iç içe olacağız. Hangi mahallenin ne ihtiyacı varsa, o mahallenin muhtarı ile birlikte, ortak akılla sorunları çözeceğiz" diyerek desteklerini istedi.
Hep Beraber Efeler parolası ile yola çıkan Hasan Dinçer için, açın yolları.

Selva Demirci

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER