Organ bağışını vurgulayan öğrenciler ödüllendirildi

banner35

AYDIN’DA ORGAN BAĞIŞININ ÖNEMİNE DİKKAT ÇEKMEK VE FARKINDALIĞI ARTIRMAK AMACIYLA DÜZENLENEN RESİM VE KOMPOZİSYON YARIŞMASINDA DERECEYE GİREN ÖĞRENCİLER, ÖDÜLLERİNE KAVUŞTU.

Organ bağışını vurgulayan öğrenciler ödüllendirildi

Aydın’da organ bağışının önemine dikkat çekmek ve farkındalığı artırmak amacıyla düzenlenen resim ve kompozisyon yarışmasında dereceye giren öğrenciler, ödüllerine kavuştu.

Aydın’da İl Sağlık Müdürlüğü ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğiyle düzenlenen resim, kompozisyon yarışmasında organ bağışının önemini anlatan öğrenciler için ödül töreni düzenlendi. İl Sağlık Müdürlüğü hizmet binasında gerçekleştirilen törende, organ bağışına dikkat çekmek ve farkındalığı artırmak hedefiyle düzenlenen yarışmanın resim kategorisinde Şule Şen birinci, Ayşe Dilem Keskin ikinci, Alper Buğra Akdemir ise üçüncü oldu. Kompozisyon yarışmasında ise İrem Erçetin birinci, İrem Durgut ikinci, Ada Akkuş üçüncü oldu. Öğrencilere çeşitli hediyeler ile teşekkür belgeleri, İl Sağlık Müdürü Dr. Eser Şenkul ve İl Milli Eğitim Müdürü Süleyman Ekici tarafından takdim edildi.

Törende yaptığı konuşmada organ bağışının çok önemli bir konu olduğuna dikkat çeken İl Sağlık Müdürü Dr. Eser Şenkul, organ bağışı ile ilgili farkındalık artırmaya yönelik faaliyetler kapsamında düzenlenen yarışmaya katılımları ve elde ettikleri derecelerden dolayı öğrencilere teşekkür etti, başarılarının devamını diledi.

Güncelleme Tarihi: 22 Mart 2024, 11:16

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER