Müdür Şenkul, acil sağlık personellerini unutmadı

banner35

AYDIN’DA ACİL DURUMLARA HIZLI MÜDAHALE ETMEK İÇİN ZAMANLA YARIŞAN ACİL TIP TEKNİSYENİ VE TEKNİKERLERİNİ UNUTMAYAN İL SAĞLIK MÜDÜRÜ DR. ESER ŞENKUL, SÖKE'DE GÖREV YAPAN PERSONELLER İLE BİR ARAYA GELDİ.

Müdür Şenkul, acil sağlık personellerini unutmadı

Aydın’da acil durumlara hızlı müdahale etmek için zamanla yarışan acil tıp teknisyeni ve teknikerlerini unutmayan İl Sağlık Müdürü Dr. Eser Şenkul, Söke’de görev yapan personeller ile bir araya geldi.

Aydın İl Sağlık Müdürü Dr. Eser Şenkul, Acil Tıp Teknisyenleri ve Teknikerleri Günü kapsamında Söke’de ziyaretler gerçekleştirdi. Söke Sazlı Ali İhsan Orman Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonu, Söke 4 No’lu Ahmet-Ayten Özbaş Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonu, Söke 2 No’lu Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonların da görev yapan personellerini ziyaret eden Müdür Şenkul, personellerin gününü kutladı. Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonlarındaki görevli personellerle sohbet eden İl Sağlık Müdürü Dr. Eser Şenkul, Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonu’nda görev yapan personellere çalışmalarında başarılar diledi. Gerçekleştirilen ziyaretlerde İl Sağlık Müdürü Şenkul’a Kamu Hastaneleri Hizmetleri, Sağlık Hizmetleri Başkanı ile Sağlık Hizmetleri Başkan Yardımcısı ve Söke İlçe Sağlık Müdürü eşlik etti.

Güncelleme Tarihi: 23 Mart 2024, 16:16

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER