banner61

Hastane yöneticileri evde tedavi gören hastaları yalnız bırakmadı

banner35

AYDIN KADIN DOĞUM VE ÇOCUK HASTALIKLARI HASTANESİ YÖNETİCİLERİ, GİRNE MAHALLESİNDE EVDE SAĞLIK HİZMETLERİ EKİPLERİ TARAFINDAN TAKİP VE TEDAVİSİ SÜREN HASTALARI ZİYARET EDEREK 'GEÇMİŞ OLSUN' DİLEKLERİNİ İLETTİ.

Hastane yöneticileri evde tedavi gören hastaları yalnız bırakmadı
banner66

Aydın Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi yöneticileri, Girne mahallesinde Evde Sağlık Hizmetleri ekipleri tarafından takip ve tedavisi süren hastaları ziyaret ederek ’geçmiş olsun’ dileklerini iletti.

Girne Mahallesi’nde yaşayan hastaları evde sağlık hizmeti almaları için görevlendirilen sağlık ekipleri tarafından tedavi sürecindeki moral verme ve sağlık durumlarını sürekli takip amacıyla düzenlenen ziyaretlere, Aydın Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi yöneticileri de eşik etti. Başhekim Doç. Dr. Duygu Eren Dağlar öncülüğündeki heyet, hasta ziyaretlerinde hastaların sağlık bilgileri hakkında bilgi alırken, aynı zamanda tedavi sürecini değerlendirdi. Hastalara geçmiş olsun dileklerini ileten Başhekim Dağlar, hastaların evde konforlu bir tedavi sürecini geçirmelerini sağlamak adına çalışmalar sürdürdüklerini belirtti.

Güncelleme Tarihi: 13 Şubat 2024, 10:57

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER