banner61

Aydın İl Sağlık Müdürü Şenkul, hasta ziyaretlerini sürdürüyor

banner35

AYDIN İL SAĞLIK MÜDÜRÜ DR. ESER ŞENKUL EVDE SAĞLIK HİZMETLERİ EKİPLERİ TARAFINDAN TEDAVİ VE BAKIM SÜREÇLERİ TAKİP EDİLEN HASTALARA ZİYARETLERİNİ SÜRDÜRÜYOR.

Aydın İl Sağlık Müdürü Şenkul, hasta ziyaretlerini sürdürüyor
banner66

Aydın İl Sağlık Müdürü Dr. Eser Şenkul Evde Sağlık Hizmetleri ekipleri tarafından tedavi ve bakım süreçleri takip edilen hastalara ziyaretlerini sürdürüyor.

Germencik ilçesi İstasyon ve Park Mahallelerinde ikamet eden aileleri ziyaret eden İl Sağlık Müdürü Dr. Eser Şenkul, hasta yakınları ve hastalarla sohbet ederek tedavilerini yapan sağlık ekibinden durumları hakkında bilgi aldı. Evde Sağlık Hizmetlerinin hastaneye gidemeyecek durumdaki engelli, yaşlı ya da yatağa bağımlı hastalarımızın tedavi ve bakım süreçlerinde kolaylık sağladığını ifade eden Şenkul, hizmeti sunan evde sağlık ekibine teşekkür ederek çalışmalarında kolaylıklar diledi.

Evde Sağlık Hizmetlerinden yararlanan hasta ve hasta yakınları ise bu tür ziyaretlerin kendilerini mutlu ettiğini, verilen sağlık hizmetlerinden memnun olduklarını dile getirerek, İl Sağlık Müdürü Dr. Eser Şenkul ve Evde Sağlık Hizmetleri ekiplerine teşekkür etti.

Güncelleme Tarihi: 30 Aralık 2023, 14:55

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER