Nazilli’nin sevilen müdürüne renkli veda

banner35

RENKLİ MÜDÜRE RENKLİ VEDA

Nazilli’nin sevilen müdürüne renkli veda

Aydın’ın Nazilli ilçesinde 9 yıldır milli eğitim şube müdürü olarak görev yapan Latif Akgün’ün rotasyonla vedası sevenlerini üzdü. Renkli kişiliği ile gönüllerde taht kuran Akgün, çok sevdiği 7 rakamının sırrını da açıkladı.

Nazilli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde 9 yıldır görev yapan ve rotasyonla Manisa’nın Alaşehir ilçesine Şube Müdürü olarak tayini çıkan Latif Akgün için ardı ardına veda yemekleri düzenlendi. Renkli kişiliği ve pozitif davranışları ile eğitim camiası başta olmak üzere diyalog yaşadığı herkesin gönlünde taht kuran Akgün için yine 9 yıl önce kuruluşunda aktif rol oynadığı Nazilli DoğaNaz Yürüyüş Grubu ve Nazilli Öğretmenler Korosu’nun onuruna verdiği veda gecesinde sevenleri ile bir kez daha bir araya geldi.

“Geçen 9 yılda gurur duyacağım dostluklar biriktirdim”

Sümerpark Alanında bulunan bir restoranda düzenlenen veda etkinliğinde Nazilli DoğaNaz Yürüyüş Grubu, Nazilli Öğretmenler Korosu grubunun üyeleri bir araya geldi. Samimi bir ortamda gerçekleşen etkinlikte duygusal konuşmasının yanı sıra uzun yıllardır çok az kişinin bildiği merak edilen 7 rakamının sırrını da açıkladı. 36 yıllık meslek hayatındaki 9 yılının geçtiği Nazilli’nin ayrı bir yeri olduğunu ifade eden Akgün: “Kurumumuzun düzenlediği veda yemeğine birçok dostum başta olmak üzere gönül verdiğim 2 grubum da katılamamıştı. Arkadaşlarımın bu jesti beni çok duygulandırdı. Gerçi bu bir veda değil sadece görev yeri değişikliğidir. Ben yine buradayım ve sizlerden ayrılmadım. Geçen 9 yılda gurur duyacağım dostluklar biriktirdim. Nazilli’de yapmış olduğumuz etkinlikleri asla unutamayacağım. 2014 yılından bu yana devam eden gruplarımızın sonsuza dek devam etmesini diliyorum.”

“Ailemin 7. ve en küçük çocuğuyum”

7 rakamının sırrını anlatan Müdür Akgün: “Öğretmenler Korosunda 7. sıradaki şarkı gibi hayatımın birçok alanında en sevdiğim rakam 7’dir. 7’nin sırrı ise ailemin 7. çocuğu olmamdır. Kalabalık ailelerde kollanan, gözetilen her zaman en küçük kardeştir. Ancak bizim ailede bu öyle olmadı. Her işe koşturulan ve gözetilmeyen en küçük kardeştim. Ama burada çok iyi ve gurur duyduğum dostluklar edindim. 55 yıllık hayatımda Nazilli’de geçirdiğim 9 yıl altın çağım oldu. Bu altın çağı bana yaşatan değerli dostlarıma çok teşekkür ediyorum” dedi.

7. şarkıyı bu kez dostları ile birlikte okudu

36 yıllık meslek hayatında teşekkür, takdir, başarı, üstün başarı, maaş ödülü gibi onlarca ödüle layık görülen, 2 dönem Denizli İLKSAN İl Temsilciliği görevini de yürüten Akgün, Nazilli’de görev yaptığı sürece 7’den yetmişe herkes tarafından takdir edilen renkli bir kişilik olarak dostlarının kendisi için hazırladığı etkinlikte onur konuğu olarak doyasıya eğlendi. Gecede 7. şarkıyı bu kez dostları ile birlikte okuyan Akgün’e çiçek takdim edilerek yeni görev yerinde başarı dileklerinde bulunuldu.

Güncelleme Tarihi: 18 Eylül 2023, 10:53

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER