Nazilli Sümer Mahallesi’nde yol çalışmaları tamamlandı

banner35

ŞEHRİN KUZEYİNDEN GÜNEYİNE EŞİT HİZMET ANLAYIŞIYLA FAALİYETLERİNE DEVAM EDEN NAZİLLİ BELEDİYESİ EKİPLERİ; SÜMER MAHALLESİ 186 SOKAK’TA BAŞLATTIĞI YOL YENİLEME, BAKIM VE ONARIM ÇALIŞMALARINI TAMAMLADI.

Nazilli Sümer Mahallesi’nde yol çalışmaları tamamlandı

Şehrin kuzeyinden güneyine eşit hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Nazilli Belediyesi ekipleri; Sümer Mahallesi 186 Sokak’ta başlattığı yol yenileme, bakım ve onarım çalışmalarını tamamladı.

Nazilli Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Sümer Mahallesi 186 Sokak’ta alt yapı çalışmalarıyla deforme olan yolu baştan sona yeniledi. Yaklaşık 3 bin metrekare alanda eski yolu iş makineleri ile kazıyan ekipler, parke taşı döşemelerinin ardından sokağı yaya ve araç kullanımına hazır hale getirdi. Nazilli’nin her noktasına eşit hizmet anlayışıyla çalıştıklarını kaydeden Belediye Başkanı Dr. Ertuğrul Tetik, “Ekiplerimiz Pınarbaşı’ndan Sümer’e, Zafer’den Yeşil Mahalle’ye her noktada eş zamanlı olarak çalışıyor. Merkezden kırsal mahallelerimize kadar bir yandan temizlik faaliyetlerimizi yürütüyor öte yandan yollarımızı yenilemeye devam ediyoruz. Emeği geçen tüm personellerime teşekkür ediyorum” dedi.

Güncelleme Tarihi: 10 Temmuz 2024, 12:16

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER