banner61

Kuşadası Evcil Hayvan Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Aydın Barosu avukatlarını ağırladı

banner35

AYDIN BAROSU HAYVAN HAKLARI KOMİSYONU, KUŞADASI EVCİL HAYVAN BAKIM VE REHABİLİTASYON MERKEZİ'Nİ ZİYARET ETTİ. KUŞADASI BELEDİYESİ BAŞKAN VEKİLİ SEYFİ SEYHAN SUVARİ, MERKEZDE YAPILAN YENİLEME ÇALIŞMALARINI KOMİSYON ÜYELERİNE ANLATTI.

Kuşadası Evcil Hayvan Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Aydın Barosu avukatlarını ağırladı

Aydın Barosu Hayvan Hakları Komisyonu, Kuşadası Evcil Hayvan Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’ni ziyaret etti. Kuşadası Belediyesi Başkan Vekili Seyfi Seyhan Suvari, merkezde yapılan yenileme çalışmalarını komisyon üyelerine anlattı.

Hayvan haklarına verilen önem her geçen gün artıyor. Aydın Barosu Hayvan Hakları Komisyonu da bu önemli konuda çalışmalarına devam ediyor. Kuşadası Evcil Hayvan Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’ni ziyaret eden komisyon üyeleri, merkezin faaliyetleri hakkında bilgi aldı. Başkan Vekili Seyfi Seyhan Suvari, ziyaret sırasında merkezin yenileme çalışmalarını ve hayvan bakımı ile ilgili detayları komisyon üyelerine aktardı. Merkezde, haftanın her günü saat 11.00-16.00 arasında ziyaretçilere kapılarını açtıklarını belirtti.

Evcil Hayvan Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi, evsiz ve bakıma muhtaç hayvanlara destek vererek onların sağlık ve refahlarını korumayı amaçlıyor. Merkez, ziyaretçilere evcil hayvanların bakımı, rehabilitasyonu ve sosyalizasyonu hakkında bilgi veriyor ve hayvanseverlerin merkeze katkıda bulunmalarına fırsat sunuyor.

Güncelleme Tarihi: 29 Ekim 2023, 13:36

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER