banner61

Başkan Günel’e başarı ödülü

banner35

BAŞKAN ÖMER GÜNEL ÜSTÜN HİZMET VE BAŞARI ÖDÜLÜNE LAYIK GÖRÜLDÜ

Başkan Günel’e başarı ödülü
banner66

Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel, Kuşadası’nda bir kulüp tarafından 2023 yılı ‘meslekte üstün hizmet ve başarı ödülünü’ almaya layık görüldü. Ödül töreninde konuşan Başkan Ömer Günel, “Kuşadası’ndan elde ettiğimiz kaynakların hepsini hemşehrilerimiz için hizmet üretmekte kullanıyoruz” dedi.

Kuşadası’nda faaliyet halinde olan bir kulüp tarafından geleneksel olarak verilen meslekte üstün hizmet ve başarı ödülünün bu yılki sahibi Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel oldu. Bu kapsamda Kuşadası’ndaki bir otelde ödül töreni düzenlendi. Törene Başkan Ömer Günel’in yanı sıra Uluslararası Kulübün 2440’ıncı Bölge 13. Grup Guvernör Yardımcısı Seyhan Onur, Kuşadası Kulübü Başkanı Orhan Küçükgül, Bostanlı Kulübü Başkanı Sevtap Soysal ve davetliler katıldı. Kuşadası’nda hizmet üretme ve kente değer katma konusunda gösterdiği başarı dolayısıyla verilen ödülü Başkan Ömer Günel’e, Seyhan Onur ve Orhan Küçükgül takdim etti.

Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel ise, “Bu akşam, 2023 yılı meslekte üstün hizmet ve başarı ödülünü almanın büyük gururunu yaşıyorum. Beni bu ödüle layık gören tüm kulüp üyelerine teşekkür ederim. Kuşadası halkına hizmet etmekten dolayı her zaman onur duyuyorum. Görevde olduğumuz 4 buçuk yıllık sürede Kuşadası’nın köklü sorunlarına çözüm ürettik. Kentimizde yapılamaz denen birçok projeyi hayata geçirdik. Kuşadası Belediyesi olarak kentimizden elde ettiğimiz kaynakların hepsini yine hemşehrilerimiz için hizmet üretmekte kullanıyoruz. Kentimize değer katma ve hizmet üretme yolunda bundan önce olduğu gibi bundan sonra da çalışmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 26 Aralık 2023, 15:14

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER