banner61

Vali Canbolat, görev başındaki ekipleri ziyaret etti

banner35

AYDIN (İHA) - AYDIN VALİSİ YAKUP CANBOLAT, YENİ YILA GÖREVLERİNİN BAŞINDA GİREN SAĞLIK VE EMNİYET PERSONELLERİNİ ZİYARET ETTİ.

Vali Canbolat, görev başındaki ekipleri ziyaret etti
banner66

Aydın Valisi Yakup Canbolat, yeni yıla görevlerinin başında giren sağlık, jandarma ve emniyet personellerini ziyaret etti.

Aydınlı vatandaşların rahat, güven ve huzur içinde yeni bir yıla girmeleri için sağlık, emniyet, itfaiye ve belediye ekipleri hazırda bekledi. Aydın Valisi Yakup Canbolat ise yeni yıla ailelerinde uzak görev başında girecek olan kamu görevlilerini ziyaret ederek, yeni yıllarını kutladı. Protokol üyeleri ile birlikte 112 Acil Çağrı Merkezi ile jandarma ve polis uygulama noktalarına giden Vali Canbolat, personellere teşekkür ederek yeni yılını kutladı, görevlerinde başarılar diledi.

Yeni yıla saatler kala Aydın genelindeki denetimler aralıksız devam ederken, beraberindeki heyet ile birlikte trafik uygulama noktalarına giden Vali Canbolat, denetim noktalarında alınan önlemleri inceledi. Denetimlerde durdurulan araçlardaki vatandaşlarla da konuşan Vali Canbolat, vatandaşların yeni yılını kutlayarak, trafik kurallarına uymaları konusunda uyarılarda bulundu.

Güncelleme Tarihi: 01 Ocak 2024, 16:48

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER