banner61

Tarım ve insan odaklı fotoğraflar görücüye çıktı

banner35

TARIM VE ORMAN BAKANLIĞI TARAFINDAN DÜZENLENEN FOTOĞRAF YARIŞMASINDA DERECEYE GİREN FOTOĞRAFLAR AFRODİSİAS MÜZESİ’NDE GÖRÜCÜYE ÇIKTI.

Tarım ve insan odaklı fotoğraflar görücüye çıktı

Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından düzenlenen fotoğraf yarışmasında dereceye giren fotoğraflar Afrodisias Müzesi’nde görücüye çıktı.

Aydın’ın UNESCO Dünya Mirası Listesi’nde yer alan tarihi Afrodisias Antik Kenti, 13. Tarım, Orman ve İnsan Fotoğraf Yarışması’nda dereceye giren fotoğraflara düzenlenen sergiyle ev sahipliği yaptı. Tarım ve Orman Bakanlığı Eğitim ve Yayın Dairesi Başkanlığı tarafından toprağın, tarımın, ormanın ve suyun önemi konusunda sosyal ve bireysel duyarlılığın geliştirilmesi hedefiyle gerçekleştirilen 13. Tarım, Orman ve İnsan Fotoğraf Yarışması’nda dereceye giren fotoğraflar, tarihi Afrodisias Antik Kenti içerisindeki müzede sergilenmeye başladı. Aydın İl Tarım ve Orman Müdürlüğü koordinesinde Afrodisias Müzesi’nde gerçekleştirilen açılış töreni ile ziyaretçilere açılan sergide tarım ve insan odaklı çekilen fotoğraflar görücüye çıktı. Sergiyi ziyaret etmek isteyen vatandaşlar 16 Kasım’a kadar sergiyi ziyaret edebilecek.

Güncelleme Tarihi: 14 Kasım 2023, 17:46

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER