banner61

OKT Trailer’den çifte coşku

banner35

OKT TRAİLER’DEN ÇİFTE COŞKU

OKT Trailer’den çifte coşku
banner66

Aydın’ın önemli sanayi kuruluşlarından OKT Trailer’ın geleneksel hale getirdiği erken yılbaşı kutlaması, bu yıl Cumhuriyetin 100 Yılı Balosu ile birleşerek coşku zirveye tırmandı. 2023’e veda ederek 2024’e erken giriş yapan OKT Trailer ailesi, gecede Cumhuriyetin 100. Yılı coşkusunu da hep birlikte yaşadı.

Düzenlenen geceye OKT Trailer Genel Müdürü Hakan Maraş, yönetim kurulu üyeleri, OKT Trailer çalışanları ve aileleri katıldı. Gecede davetliler ve şirket çalışanları Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün en sevdiği şarkılar, dans gösterisi ve canlı müzikler eşliğinde eğlenceli saatler geçirdi. Yılbaşı dolayısıyla özel yapılan çekiliş ile davetlilere sürpriz hediyelerin dağıtıldı. Gecenin tüm geliri ise Aydın Süper Amatör Lig’de mücadele eden OKT Trailer Işıklı Spor Kulübü’ne bağışlandı.

“2023’te hedefimize ulaştık”

OKT Trailer Genel Müdürü Hakan Maraş, kutlamanın geleneksel hale geldiğini belirterek, “Şirket olarak 2023’ü pandemi sonrasını fırsata çevirdiğimiz bir yıl olarak görüyoruz. Ciro artışıyla birlikte kapasite artışı yaptığımız bir yılı geride bırakıyoruz. Bu anlamda Aydın ekonomisine de ciddi bir katkı sağladığımızı düşünüyoruz. Şirket olarak hedeflerimize ulaştığımızı söyleyebilirim. Düzenlediğimiz bu gecede, geçen bu yoğun yılın yorgunluğu ve stresini atmanın hazzını ve mutluluğunu duyuyoruz. Yeni yıl kutlaması ile birlikte şirket olarak bu yıl Cumhuriyetin 100. Yılı coşkusuna da ortak olduk. Ancak biz bunu biraz farklılaştırarak bu anlamlı günü daha değerli hale getirmek için çalışanlarımızla birlikte bu kutlamayı gerçekleştiriyoruz. Aydın’ın topraklarından çıkan marka olarak firmamızı sadece Türkiye’de değil, global pazarda tanıtmanın motivasyonu ile burada coşkulu bir kutlama yapıyoruz. Cumhuriyetin 100. Yılında ‘En iyi yüzyılda biz de varız’ mottosuyla elimizden geldiğince bu sürece dahil oluyoruz. Hep birlikte bu kutlamalara devam edeceğiz” dedi.

Güncelleme Tarihi: 23 Aralık 2023, 14:51

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER