banner61

Muhtar Çamoğlu, lösemi hastası çocukları unutmadı

banner35

AYDIN’IN EFELER İLÇESİ MİMAR SİNAN MAHALLE MUHTARI GURBET ÇAMOĞLU, “LÖSEMİ DEĞİL İYİLİK BULAŞIR” SLOGANIYLA LÖSEMİ HASTASI ÇOCUKLARI ZİYARET EDEREK, OYUNCAK DAĞITTI.

Muhtar Çamoğlu, lösemi hastası çocukları unutmadı

Aydın’ın Efeler ilçesi Mimar Sinan Mahalle Muhtarı ve Efeler Muhtarlar Derneği Başkanı Gurbet Çamoğlu; “Lösemi değil iyilik bulaşır” sloganıyla lösemi hastası çocukları ziyaret ederek, oyuncak dağıttı.

Efeler Muhtarlar Derneği Başkanı ve Mimar Sinan Mahalle Muhtarı Gurbet Çamoğlu, Lösemili Çocuklar Haftası dolayısıyla Aydın Adnan Menderes Üniversitesi (ADÜ) Araştırma ve Uygulama Hastanesi’nde tedavi gören lösemi hastası çocukları ziyaret etti. Örnek bir davranış sergileyerek lösemiye dikkat çeken muhtar Çamoğlu, tedavi gören çocuklara moral vererek oyuncak dağıttı.

“Lösemi değil iyilik bulaşıcıdır” diyerek lösemi hastalığı konusunda bilinen yanlışlara da vurgu yapan muhtar Çamoğlu; “Küçücük yaşlarına rağmen hayat için büyük bir savaşın üstesinden gelmeye çalışan o güzel kalplerin haftası dolayısıyla Aydın Adnan Menderes Üniversitesi’nde tedavi gören çocuklarımızı ziyaret ettik. Çocuklarımıza acil şifalar, sağlık ve mutlulukla dolu yarınlar diliyoruz. Onların farkındayız ve gelecek güzel günlerde her zaman yanlarındayız. Her şeyden önce unutmayalım ki, lösemi değil iyilik bulaşıcıdır ve geleceğimiz olan çocuklarımıza verebileceğimiz moral ve destek onların en büyük ilacıdır. Küçük yaşta büyük bir mücadele veren tüm minik kahramanları ve onları her şartta kucaklayan güçlü ailelerini sevgiyle kucaklıyoruz” dedi.

Güncelleme Tarihi: 09 Kasım 2023, 12:33

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER