banner61

Aydın’da sabah namazı buluşmaları devam ediyor

banner35

AYDIN İL MÜFTÜLÜĞÜ VE EFELER İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ GENÇLİK KOORDİNATÖRLÜĞÜ'NÜN ORGANİZE ETTİĞİ SABAH NAMAZI BULUŞMASINDA AYDIN'DA ÖĞRETİM GÖREN ÜNİVERSİTELİ GENÇLER VE VATANDAŞLAR BİR ARAYA GELDİ.

Aydın’da sabah namazı buluşmaları devam ediyor
banner66

Aydın İl Müftülüğü ve Efeler ilçe Müftülüğü Gençlik Koordinatörlüğü’nün organize ettiği sabah namazı buluşmasında Aydın’da öğretim gören üniversiteli gençler ve vatandaşlar bir araya geldi.

Aydın İl Müftülüğü, Efeler ilçe Müftülüğü Gençlik Koordinatörlüğü tarafından organize edilen sabah namazı buluşması Mimar Sinan Camii’nde gerçekleştirildi. İl Müftüsü Hasan Güneş, Efeler İlçe Müftüsü Mehmet Yorulmaz, din görevlileri, KYK yurtlarında görevli manevi danışmanlar, öğrenciler ve vatandaşlar Kur’an-ı Kerim tilavetinin ardından birlikte sabah namazı kıldı. Namaz sonrası tesbihat ve sohbet yapılırken program son olarak çorba ikramı ile son buldu.

Aydın İl Müftüsü Hasan Güneş, sabah namazı buluşmalarına katkı sunan herkese teşekkürlerini ileterek yeni yılın ilk haftasında sabah namazı buluşmasının Yavuz Sultan Selim Camii’nde gerçekleşeceğini belirterek herkesi programa katılmaya davet etti.

Güncelleme Tarihi: 26 Aralık 2023, 11:11

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER