Koçarlı Belediye’si ekonomik gerekçelerle bazı birliklerden çıktı

banner35

KOÇARLI BELEDİYESİ YENİ DÖNEM MECLİSİ 2. OTURUMUNU BELEDİYE BAŞKANI ÖZGÜR ARICI BAŞKANLIĞINDA GERÇEKLEŞTİRDİ. MECLİS TOPLANTISINA BAŞKAN ÖZGÜR ARICI’NIN ÖNERİLERİ DOĞRULTUSUNDA BELEDİYEDE GİDER KALEMİNE NEDEN OLACAK ÇEŞİTLİ BİRLİK ÜYELİKLERİNDEN ÇIKILMASINA OY ÇOKLUĞU İLE KARAR VERİLDİ.

Koçarlı Belediye’si ekonomik gerekçelerle bazı birliklerden çıktı

Koçarlı Belediyesi yeni dönem Meclisi 2. Oturumunu Belediye Başkanı Özgür Arıcı başkanlığında gerçekleştirdi. Meclis toplantısına Başkan Özgür Arıcı’nın önerileri doğrultusunda belediyede gider kalemine neden olacak çeşitli birlik üyeliklerinden çıkılmasına oy çokluğu ile karar verildi.

Belediye Meclis Salonu’nda gerçekleştirilen toplantıya meclis üyeleri eksiksiz katılırken, oturuma basın mensuplarının ilgisi de yoğun oldu. Zabıt özetinin okunmasının ardından şeffaflık adına bundan sonra yapılacak tüm oturumların sesli ve görüntülü olarak kayda alınması oy birliği ile kabul edildi.

Toplantıda Belediye bünyesinde mezarlıklar müdürlüğü kurulmasına, Türkiye Sağlıklı Kentler Birliği, Enerji Kentler Birliği, Tarihi Kentler Birliği gibi birlik üyeliklerinden çıkılmasına oy çokluğu ile karar verildi.

Güncelleme Tarihi: 03 Mayıs 2024, 20:01

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER