banner61

Böyle unutkanlık görülmedi

banner35

AYDIN’DA KURULAN HAYVAN PAZARINDA İLGİNÇ BİR UNUTKANLIK VAKASI YAŞANDI. HER HAFTA, ÇAKMAK, TELEFON, TESBİH GİBİ CEPTE TAŞINAN ÇEŞİTLİ EŞYALARIN UNUTULDUĞU HAYVAN PAZARINDA BU DEFA DALGIN BİR VATANDAŞ İKİ ADET DANASINI BİRDEN UNUTUP GİTTİ. ZABITAYA TESLİM EDİLEN DANALARIN SAHİBİ CELEPLER ODASI’NIN UZUN UĞRAŞLARI SONUCU BULUNDU.

Böyle unutkanlık görülmedi

Aydın’da kurulan hayvan pazarında ilginç bir unutkanlık vakası yaşandı. Her hafta, çakmak, telefon, tespih gibi cepte taşınan çeşitli eşyaların unutulduğu pazarda bu defa dalgın bir vatandaş iki adet danasını birden unutup gitti. Zabıtaya teslim edilen danaların sahibi, Celepler Odası’nın uzun uğraşları sonucu bulundu.

Aydın merkez Efeler ilçesinde kurulan hayvan pazarı, bu hafta ilginç bir unutkanlığa şahit oldu. Sabahın erken saatlerinde Aydın merkez, civar il ve ilçelerden gelen çok sayıda hayvan yetiştiricisi ve celebin buluştuğu pazar dağıldıktan sonra büyükbaş hayvan bölümünde bağlı 2 adet dananın sahibi ortalıkta bulunamayınca danaların unutulduğu ortaya çıktı. Sahibi olmaması nedeniyle aç ve susuz kalmaması için Efeler Belediyesi zabıta ekiplerince emanete alınan danaların sahibinin bulunması için Celepler Odası yetkilileri çalışma başlattı. Yetkililerin uzun uğraşları sonucu unutulan danaların Erol Çatıkkaş adlı kişiye ait olduğu belirlendi.

Unutulan danalar daha sonra sahiplerine teslim edildi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER