banner61

Germencik Belediyesi yol çalışmalarını sürdürüyor

banner35

GERMENCİK BELEDİYESİ EKİPLERİ İLÇE GENELİNDEKİ YOL YAPIM VE BAKIM ÇALIŞMALARINA HIZ VERDİ. GERMENCİK BELEDİYE BAŞKANI FUAT ÖNDEŞ DAHA MODERN VE DAHA GÜZEL BİR GERMENCİK İÇİN ÇALIŞTIKLARINI SÖYLEDİ.

Germencik Belediyesi yol çalışmalarını sürdürüyor
banner66

Germencik Belediyesi ekipleri ilçe genelindeki yol yapım ve bakım çalışmalarına hız verdi. Germencik Belediye Başkanı Fuat Öndeş daha modern ve daha güzel bir Germencik için çalıştıklarını söyledi.

Germencik Belediyesi, ilçe genelinde yol yapım ve onarım çalışmalarına eş zamanlı olarak devam ediyor. Ekipler hem kırsalda hem de merkezdeki mahallelerde yol ve kaldırım yapım ve onarım çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. İlçenin ulaşım altyapısını güçlendirmeye yönelik önemli adımlar atan Germencik Belediyesi, modern ve güvenli yolların yanı sıra, kaldırımları da özenle düzenleyerek yayaların da güvenliğini sağlıyor.

Aydın Büyükşehir Belediyesi iş birliğince Üzümlü - Moralı bağlantı yoluna da asfalt dökülerek çalışmalara devam ediliyor. Belediye Başkanı Fuat Öndeş, “Söz verdiğimiz gibi bu çalışmamıza da başladık ve kısa sürede tamamlayarak hizmete sunacağız. Konforlu ve güvenli bir ulaşım için gerek Büyükşehir Belediyemizin iş birliği ve koordinasyonu gerekse belediyemizin çalışmalarıyla ilçemiz genelinde çalışmalarımıza aralıksız devam ediyoruz. Hayırlı ve uğurlu olsun” dedi.

Ekipler son olarak Camikebir Mahallesi İstiklal Sokak, Namık Kemal Caddesi, Park Mahallesi Konak Sokak, Yedieylül Mahallesi Maraşal Sokak, Yeni Mahalle, Park Mahallesi, Ortaklar Mahallesi ve Turanlar Mahallesi gibi önemli ve işlek güzergahlarda çalışma gerçekleştirerek konforlu bir ulaşım hizmeti sunuyor.

Vatandaşlar da çalışmalardan dolayı Germencik Belediye Başkanı Fuat Öndeş’e teşekkür etti.

Güncelleme Tarihi: 06 Şubat 2024, 14:29

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER