GERMENCİK BELEDİYE BAŞKANI FUAT ÖNDEŞ’TEN ÜRETİCİYE DESTEK

Kırsal kalkınma çalışmaları çerçevesinde önemli proje ve faaliyetlere imza atan Germencik Belediye Başkanı Fuat Öndeş, yine önemli bir çalışma gerçekleştirerek üreticiden aldığı 1 ton taze fasulyeyi vatandaşlara dağıttı.

GERMENCİK BELEDİYE BAŞKANI FUAT ÖNDEŞ’TEN ÜRETİCİYE DESTEK

GERMENCİK BELEDİYESİ 1 TON TAZE FASULYE DAĞITTI”

Kırsal kalkınma çalışmaları çerçevesinde önemli proje ve faaliyetlere imza atan Germencik Belediye Başkanı Fuat Öndeş, yine önemli bir çalışma gerçekleştirerek üreticiden aldığı 1 ton taze fasulyeyi vatandaşlara dağıttı. Geçtiğimiz yıl üreticinin elinde kalan kuru soğan alımı yaparak halka dağıtmıştı.   Yine Germencikli üreticilerin imdadına yetişen Belediye Başkanı Fuat Öndeş Germencik Üretim, İşletme ve Pazarlama Kooperatifi (GERKOOP) ve Germencik Belediyesi işbirliğiyle alınan 1 ton taze fasulyeyi ilçenin çeşitli noktalarında ihtiyaç sahibi vatandaşlara ücretsiz bir şekilde dağıttı. Vatandaşlar Belediye Başkanı Fuat Öndeş’e yapılan bu güzel çalışmadan dolayı teşekkür etti.

“ÜRETİCİMİZİN HER ZAMAN YANINDAYIZ”

Taze fasulye dağıtımı ile ilgili açıklamalarda bulunan Germencik Belediye Başkanı Fuat Öndeş “üreticimizin her zaman yanındayız” dedi. Belediye Başkanı Öndeş “İlçe ekonomimizin önemli bir bölümünü oluşturan tarım ve hayvancılığa katkımız katlanarak sürecektir. Bu anlamda kurulmasında öncülük ettiğimiz GERKOOP aracılığı ve belediyemizin katkıları ile geçtiğimiz yıl kuru soğan alarak vatandaşlara dağıtmıştık. Bu yıl üreticilerimizden gelen talep üzerine taze fasulye alımı yaparak halkımıza dağıtımını gerçekleştirdik. Belediye olarak ilçemizin sahip olduğu tarımsal zenginliğin farkındayız ve bu çerçevede göreve geldiğimiz günden bugüne kırsal kalkınmaya büyük önem verdik ve İNYA, GERKOOP, Kooperatifleşme vb. gibi bir çok projeyi hayata geçirdik. Bizler üreticimizin her zaman yanındayız ve yanında olmaya devam edeceğiz.” dedi.

Güncelleme Tarihi: 25 Mart 2021, 22:55

Selva Demirci

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER