banner61

Efeler’in ekipleri çiftçilerin yanında

banner35

AYDIN (İHA) - EFELER BELEDİYESİ FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ EKİPLERİ GÖREV VE SORUMLULUK ALANINDAKİ BÖLGELERDE YAPTIĞI ÇALIŞMALARLA ÇİFTÇİLERİN YAŞAMLARINI KOLAYLAŞTIRMAYI SÜRDÜRÜYOR. BU ÇERÇEVEDE FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ EKİPLERİ, İLYASDERE, GÖLCÜK VE KONUKLU MAHALLELERİNDE ÇALIŞMA BAŞLATTI.

Efeler’in ekipleri çiftçilerin yanında

Efeler Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri görev ve sorumluluk alanındaki bölgelerde yaptığı çalışmalarla çiftçilerin yaşamlarını kolaylaştırmayı sürdürüyor. Bu çerçevede Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, İlyasdere, Gölcük ve Konuklu mahallelerinde çalışma başlattı.

Tarım arazilerine ulaşmak için kullandıkları yolların uzun ve bozuk olması nedeniyle rahatsızlık duyan mahalle sakinleri, konunun çözüme kavuşturulması için Efeler Belediyesi’ne başvurdu. Talebe kayıtsız kalmayan Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, söz konusu yerlerde bozulan yolları tamir etti ve alternatif yollar açtı. Her zaman çiftçinin yanında olacağını bildiren Efeler Belediyesi, çalışmaların aralıksız süreceğini belirtti. Faaliyetlerden memnun olduğunu ifade eden mahalle sakinleri ise Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay ve belediye ekiplerine teşekkür etti.

Güncelleme Tarihi: 25 Temmuz 2023, 14:53

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER