Efeler’den engelli annesini duygulandıran ziyaret

banner35

AYDIN (İHA) - EFELER BELEDİYESİ’NİN ÜYESİ OLDUĞU EGE VE MARMARA ÇEVRECİ BELEDİYELER BİRLİĞİ OLAĞAN MECLİS TOPLANTISI’NA KATILAN EFELER BELEDİYE BAŞKANI ANIL YETİŞKİN’İN ŞEHİR DIŞINDA OLMASI SEBEBİYLE, BAŞKAN YETİŞKİN ADINA ANNELER GÜNÜ ZİYARETLERİNE DEVAM EDEN EFELER BELEDİYE BAŞKAN YARDIMCISI YALÇIN ULUSAL, ENGELLİ EVLAT SAHİBİ ANNELERİ DE UNUTMADI.

Efeler’den engelli annesini duygulandıran ziyaret

Efeler Belediyesi’nin üyesi olduğu Ege ve Marmara Çevreci Belediyeler Birliği Olağan Meclis Toplantısı’na katılan Efeler Belediye Başkanı Anıl Yetişkin’in şehir dışında olması sebebiyle, Başkan Yetişkin adına Anneler Günü ziyaretlerine devam eden Efeler Belediye Başkan Yardımcısı Yalçın Ulusal, engelli evlat sahibi anneleri de unutmadı.

Anneler Günü’nün içinde bulunduğu 10-16 Mayıs Engelliler Haftası kapsamında Engelli Mustafa Erol ve annesi Hatice Erol’u ziyaret eden Yalçın Ulusal’a ziyaretinde; Efeler Belediye Meclis Üyesi Zeliha Gündoğdu ve Efeler Belediyesi Gündüz Bakımevleri Sorumlusu Gülçin Öztürk de eşlik etti. Sabır ve bin bir emekle evladını yetiştiren anne Hatice Erol’un Anneler Günü’nü kutlayan Efeler Belediye Başkan Yardımcısı Ulusal, “Efeler Belediye Başkanımız Sayın Anıl Yetişkin’in sevgi ve selamlarını getirdim sizlere. Kendisi şehir dışında olması sebebiyle aramızda olamadı. İçinde bulunduğumuz bu hafta Engelliler Haftası olması sebebiyle ayrıca anlam taşıyor. Engelli bireylerin toplumun her alanında tam ve eşit katılımını sağlamak, yerel yönetimler olarak en temel görevlerimizden biri. Bugün burada Mustafa ve Hatice Hanım’ı ziyaret ederek, onların yaşadığı güçlükleri bir nebze olsun paylaşmak istedik. Engelli bireylerimizin ve ailelerinin hayatlarını kolaylaştırmak için Efeler Belediyesi olarak var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Güncelleme Tarihi: 12 Mayıs 2024, 20:35

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER