Efeler İlçe Milli Eğitim Müdürü Özcan, LGS tercih sürecini inceledi

banner35

EFELER İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ HAKAN ÖZCAN, ADNAN MENDERES İMAM HATİP ORTAOKULU'NU ZİYARET EDEREK, OKULUN LGS TERCİHİ İLE İLGİLİ ÇALIŞMALARINI YERİNDE İNCELEDİ. ZİYARET SIRASINDA ÖZCAN, ÖĞRENCİ, VELİ, İDARECİ VE ÖĞRETMENLERLE BİR ARAYA GELEREK, SÜREÇ HAKKINDA GÖRÜŞ ALIŞVERİŞİNDE BULUNDU.

Efeler İlçe Milli Eğitim Müdürü Özcan, LGS tercih sürecini inceledi

Efeler İlçe Milli Eğitim Müdürü Hakan Özcan, Adnan Menderes İmam Hatip Ortaokulu’nu ziyaret ederek, okulun LGS tercihi ile ilgili çalışmalarını yerinde inceledi. Ziyaret sırasında Özcan, öğrenci, veli, idareci ve öğretmenlerle bir araya gelerek, süreç hakkında görüş alışverişinde bulundu.

Efeler İlçe Milli Eğitim Müdürü Hakan Özcan, okulun LGS tercih sürecinde yürüttüğü çalışmalar hakkında detaylı bilgi alarak, okul yönetimi ve öğretmenlerin bu süreçteki çabalarını takdir etti. Öğrencilerin eğitim hayatındaki beklentilerini dinleyen Özcan, velilerle de birebir görüşerek onların görüş ve önerilerini aldı. LGS tercih sürecinin, öğrencilerin geleceği için çok önemli bir aşama olduğunu belirten Özcan, "Bu süreçte öğrencilerimizin en doğru tercihleri yapabilmeleri için öğretmenlerimiz ve idarecilerimiz büyük bir özveriyle çalışıyor" dedi.

Ziyaretin sonunda Hakan Özcan, okul yönetimine ve öğretmenlere teşekkür ederek, başarılar diledi. Öğrencilerle sohbet eden Özcan, onların hedefleri ve gelecek planları hakkında bilgi aldı alarak moral verdi.

Güncelleme Tarihi: 08 Temmuz 2024, 20:25

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER