banner61

Aydın’ın doğal güzellikleri motokros tutkunlarının rotasına girdi

banner35

BİNLERCE YILLIK GEÇMİŞİYLE DİKKATLERİ ÜZERİNE ÇEKEN AYDIN, DOĞAL GÜZELLİKLERİYLE DE EKSTREM SPORCULARIN GÜZERGAHINDA YER ALIYOR.

Aydın’ın doğal güzellikleri motokros tutkunlarının rotasına girdi
banner66

Binlerce yıllık geçmişiyle dikkatleri üzerine çeken Aydın, doğal güzellikleriyle de ekstrem sporcuların güzergahında yer alıyor. Merkez ilçe Efeler başta olmak üzere birçok ilçesinde doğal yollarla oluşan dik rampalar, motokros tutkunlarının rotasına girdi.

Aydın’da bir araya gelen motokros tutkunları, her hafta sonu arazi sürüşü yaparak adrenalini yaşıyor. ‘Doğal pist’ olarak değerlendirilen alanlarda dik rampa tırmanışı, engebe sürüşü yapan motokros tutkunları, Aydın’ın doğal güzelliklerinin herkese hitap ettiğini ifade ederek, ekstrem spor tutkunlarına kucak açtığını belirtti.

Her fırsatta Aydın’ın doğal güzelliklerini ziyaret ettiklerini ifade eden motokros tutkunları adına konuşan Gökhan Gülcü; “Aydın, yılın her mevsimi doğal güzellikleriyle kendisine çeken bir yer. Biz doğasever motorcular da her fırsatta engebeli arazilerde sürüş yaparak, kentin doğal güzelliklerini keşfediyoruz. Bir yandan da doğal oluşumlu rampalarda tırmanış gerçekleştiriyoruz. Aydın bu güzellikleriyle her geçen gün bizim gibi adrenalin tutkunlarının rotasına giriyor” dedi.

Güncelleme Tarihi: 30 Ocak 2024, 14:33

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER