Didim’de temizlik çalışmaları devam ediyor

banner35

ÇEVREYİ VE DOĞAYI DAHA YAŞANABİLİR HALE GETİRMEK İÇİN HIZLA YAYILAN VE GÖNÜLLÜLÜK ESASINA DAYALI OLAN LET’S DO IT TÜRKİYE, KÜRESEL ÇEVRE TEMİZLİK HAREKETİ KAPSAMINDA DİDİM’İN BİRÇOK NOKTASINDA TEMİZLİK ÇALIŞMASI GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

Didim’de temizlik çalışmaları devam ediyor

Çevreyi ve doğayı daha yaşanabilir hale getirmek için hızla yayılan ve gönüllülük esasına dayalı, Küresel Çevre Temizlik Hareketi çerçevesinde Didim’in birçok noktasında temizlik çalışması gerçekleştirildi.

İnsanları daha sorumlu ve duyarlı olmaya çağırmak amacıyla başlatılan, çevrenin ve doğanın daha yaşanılabilir hale getirilmesinin hedeflendiği Let’s Do It Türkiye küresel temizlik hareketi çerçevesinde, Didim’in farklı noktalarında vatandaşların katılımı ile eş zamanlı olarak temizlik hareketi gerçekleştirildi. Didim Belediyesi’nin katkı sunduğu temizlik hareketine birçok sivil toplum kuruluşu, vatandaşlar ve gönüllüler katıldı.

Temizlik hareketi çerçevesinde Altınkum plajı, Yeşilkent, Akbük Ulaş Kafe önü, Saplı Ada, Sağtur ve Mavişehir Huzur Aile Sitesi sahilinde eş zamanlı olarak Didim Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri ile gönüllü vatandaşların katılımlarıyla temizlik çalışması gerçekleştirildi.

Güncelleme Tarihi: 19 Eylül 2023, 09:57

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER