banner61

Başkan Atabay başarılı sporcular ile buluştu

banner35

DİDİM TENİS KULÜBÜ OLARAK TÜRKİYE TENİS FEDERASYONU TARAFINDAN 13-16 TEMMUZ 2023 TARİHLERİNDE AYDIN VE İZMİR’DE DÜZENLENEN TURNUVALARDA BAŞARI ELDE EDEN BAŞARILI TENİSÇİLER, DİDİM BELEDİYE BAŞKANI A. DENİZ ATABAY’I ZİYARET ETTİ.

Başkan Atabay başarılı sporcular ile buluştu

Didim Tenis Kulübü olarak Türkiye Tenis Federasyonu tarafından 13-16 Temmuz 2023 tarihlerinde Aydın ve İzmir’de düzenlenen turnuvalarda başarı elde eden başarılı tenisçiler, Didim Belediye Başkanı A. Deniz Atabay’ı ziyaret etti.

Spora yönelik yatırımlar ile Didim’den şampiyon sporcular çıkması konusunda destekte bulunduklarını belirten Didim Belediye Başkanı A. Deniz Atabay, Aydın ve İzmir’de gerçekleşen turnuvalarda dereceye giren Didim Tenis Kulübü sporcularını tebrik ederek, hediyeler takdim etti. Başkan Atabay, “Çocuklarımızın spor ve farklı aktiviteler ile ilgilenmelerini her zaman destekliyor ve onlar için çalışıyoruz. Başarılarından dolayı her birini ayrı ayrı tebrik ediyoruz. Geleceğimizin mimarı çocuklarımız ile daha nice başarılara!” ifadelerini kullandı.

Başkanlık makamında gerçekleşen ziyarete, sporcular ve antrenörler katıldı.

Güncelleme Tarihi: 24 Temmuz 2023, 08:50

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER