banner61

Buharkent’te esnaflardan keşkek hayrı

banner35

AYDIN’IN BUHARKENT İLÇESİNDE ESNAFLAR TARAFINDAN KEŞKEK HAYRI DÜZENLENDİ. BUHARKENT PAZAR YERİNDE DÜZENLENEN KEŞKEK HAYRINA ÇOK SAYIDA VATANDAŞ KATILDI.

Buharkent’te esnaflardan keşkek hayrı

Aydın’ın Buharkent ilçesinde esnaflar tarafından keşkek hayrı düzenlendi. Buharkent pazar yerinde düzenlenen keşkek hayrına çok sayıda vatandaş katıldı.

Buharkent ilçesinde esnaflar tarafından bu yıl 2’ncisi gerçekleştirilen keşkek hayrı düzenlendi. 5 bin kişilik hazırlanan keşkek kısa sürede tükendi. Çok sayıda vatandaş ve esnafın katılım gösterdiği geleneksel hayra keşkeğin yanında çeşitli yemek ve tatlılar da da ikram edildi.

Buharkent Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Namık Ülken, "İlçe genelindeki esnaflarımızın katkılarıyla düzenlediğimiz keşkek hayrımızın bu yıl 2’ncisini gerçekleştiriyoruz. 40 kazan keşkeğimiz ve çeşitli yemek ve tatlılarımız ile burada güzel bir birliktelik oluşturduk. Hayrımızı duyup gelen yemeğimizi ikram ettiğimiz tüm herkese teşekkür ediyoruz. İnşallah bundan sonraki yıllarda da miktarı ve katılımı arttırarak bu hayrı sürdürmek istiyoruz" dedi.

Güncelleme Tarihi: 08 Kasım 2023, 16:52

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER