Buharkent’in yeni tribünleri hazır

banner35

AYDIN (İHA) - BUHARKENT BELEDİYE BAŞKANI MEHMET EROL’UN, SEÇİM VAATLERİ İÇERİSİNDE YER ALAN VE YAPIMI TAMAMLANAN FESLEK GELENBE FUTBOL SAHASINA 120 KİŞİLİK YENİ TRİBÜN EKLENDİ.

Buharkent’in yeni tribünleri hazır

Buharkent Belediye Başkanı Mehmet Erol’un, seçim vaatleri içerisinde yer alan ve yapımı tamamlanan Feslek Gelenbe futbol sahasına 120 kişilik yeni tribün eklendi.

Geçtiğimiz 2022 yılı Haziran ayında Buharkent Belediyesi tarafından Spor Toto Başkanlığı ile imzalanan sözleşme çerçevesinde Feslek ve Gelenbe mahallelerine yapılan nizami futbol sahası, birbirinden çekişmeli mücadeleler ev sahipliği yapmak için hazır bekliyor. Bu çerçevede semt sahasında çalışmalar devam ederken, sahaya 120 kişilik tribün eklendi.

Konu ile ilgili sosyal medya üzerinden açıklama yapan Buharkent Belediye Başkanı Mehmet Erol, paylaşımında, “Yepyeni tribünlerimiz hazır. Feslek Gelenbe Mahallemizin semt sahasına 120 kişilik muhteşem tribün ekledik. Artık maçlarımızı daha keyifli bir şekilde izleyebiliriz. Sporu ve sporcuyu destekliyor, hep yaptığımız gibi söz verdiğimiz her şeyi sırasıyla yapıyoruz” ifadelerine yer verdi.

Güncelleme Tarihi: 07 Eylül 2023, 12:32

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER