Galip Özel Örencik ve Örtülü mahallelerini ziyaret etti

banner35

CHP Bozdoğan Belediye Başkan Adayı M. Galip Özel mahalle ziyaretleri kapsamında Örencik halkıyla bir araya geldi.

Galip Özel Örencik ve Örtülü mahallelerini ziyaret etti

Seçim çalışmaları için başladığı mahalle ziyaretlerine devam eden Bozdoğan Belediye Başkan Adayı M. Galip Özel Örencik ve Örtülü mahallesini ziyaret etti. Örtülü mahallesinde askerlerin uğurlama yemeğine katılan Özel Askerler için sağ salim gidip gelme temennisinde bulundu.

CHP İlçe teskilatının da tam kadro hazır bulunduğu ziyarette kalabalık bir grup tarafından karşılanan Özel, bir süre mahallede dolaşarak esnafa hayırlı işler dilerken vatandaşlar ile sohbet etti. Daha sonra vatandaşlar ile Bozdoğan’a yapmayı düşündükleri hakkında bilgi verdi.

Başkan adayı Galip Özel, “Bu buluşma bizim için, Örencik için çok önemli. Biz istedik ki siz değerli vatandaşlarımızla buluşalım, Bozdoğan için yapacaklarımızı paylaşalım, yatırımlara hep birlikte karar verelim istedik. Sizlerin düşünceleri bizim için son derece önemli sizlerin söyleyeceklerinden yola çıkarak önceliklerimizi belirleyeceğiz. Bozdoğan’ın kalkınması tarımdan ve ticaretten geçiyor. Bozdoğan’ımızı vatandaş odaklı kalkınmayla daha ileri seviyelere taşıyacağız. Ve 5 yıl içinde Bozdoğan inanılmaz bir değişime tanıklık edecek. Bu toplantıları ise periyodik olarak gerçekleştirmek istiyoruz. Her buluşmamız Bozdoğan’a değer katacak” dedi.

Güncelleme Tarihi: 03 Şubat 2024, 12:25

Selva Demirci

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER