banner61

Başkan Adayı Özel, Bozdoğanlı kadınlar için ‘Bizimgız Kafe’ projesini açıkladı

banner35

AYDIN’DA EN İLGİNÇ PROJELERDEN BİRİ DE CHP’NİN BOZDOĞAN BELEDİYE BAŞKAN ADAYI M. GALİP ÖZEL TARAFINDAN AÇIKLANDI. ÖZEL SEÇİMLERİ KAZANMASI HALİNDE BOZDOĞANLI KADINLAR’IN HEM ÜRETİP KAZANACAKLARI HEM DE HOŞÇA VAKİT GEÇİRECEKLERİ ‘BİZİMGIZ KAFE’ PROJESİNİ AÇIKLADI.

Başkan Adayı Özel, Bozdoğanlı kadınlar için ‘Bizimgız Kafe’ projesini açıkladı
banner66

Demokrasinin kalesi Aydın’da yerel seçimlere 2 ay kala siyasi hareketlilik de yoğunlaşmaya başladı. Adayların projelerini açıklamaya başladığı Aydın’da en ilginç projelerden biri de CHP’nin Bozdoğan Belediye Başkan Adayı M. Galip Özel tarafından açıklandı. Özel seçimleri kazanması halinde Bozdoğanlı Kadınlar’ın hem üretip kazanacakları hem de hoşça vakit geçirecekleri ‘Bizimgız Kafe’ projesini açıkladı.

Aydın’da sahaya ilk inen isimlerden olan CHP’nin Bozdoğan Belediye Başkan Adayı M. Galip Özel, kadınların üretimde destekleneceği kafeterya ve mutfak sanatları atölyesini yaşama geçireceğini belirtti. Kadınların yaşamın içerisinde yer alması için gerçekleştireceği bir çok projesi bulunduğunu belirten Özel, “Bozdoğanlı kadınların çalışarak güzel vakit geçirebilecekleri sosyal bir alan oluşturacağız. Kadın emeğini ön planda tutan ‘Bizimgız kafe’ projesiyle kadınlarımız hem üretim yapacaklar, hem öğrenecekler hem de aile bütçelerine katkı sağlayacaklar. Ayrıca 3-10 yaş arası çocukları olan annelerimizin de gönül rahatlığıyla emanet edebileceği kapalı profesyonel oyun ve aktivite alanları oluşturacağız. Gençleri de unutmadık. Lise ve üniversite çağındaki gençlerin derslerine çalışabilecekleri araştırmalarını yapabilecekleri içinde güvenli internet bulunan ders alanları olacak” dedi.

Güncelleme Tarihi: 05 Şubat 2024, 10:19

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER