Tuğba Kuruyemiş’ten çalışanlarına 48 milyon TL’lik promosyon jesti

banner35

KURUYEMİŞ SEKTÖRÜNDE TÜRKİYE’NİN ÖNDE GELEN FİRMALARI ARASINDA YER ALAN TUĞBA KURUYEMİŞ, BÜNYESİNDE ÇALIŞAN 1300’ÜN ÜZERİNDEKİ KİŞİYE PROMOSYON MÜJDESİ VERDİ. FİRMANIN YÖNETİM KURULU BAŞKANI AHMET TONKUL, BİR BANKA İLE YAPTIKLARI MAAŞ ANLAŞMASI KAPSAMINDA ELDE EDİLEN PROMOSYONUN TAMAMININ ÇALIŞANLARIN HESABINA YATACAĞINI BELİRTTİ.

Tuğba Kuruyemiş’ten çalışanlarına 48 milyon TL’lik promosyon jesti

Kuruyemiş sektöründe Türkiye’nin önde gelen firmaları arasında yer alan Tuğba Kuruyemiş, bünyesinde çalışan 1300’ün üzerindeki kişiye promosyon müjdesi verdi. Firmanın Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Tonkul, bir banka ile yaptıkları maaş anlaşması kapsamında elde edilen promosyonun tamamının çalışanların hesabına yatacağını belirtti.

Merkezi Aydın’da bulunan ve ülke genelinde 120 şubesi ile hizmet veren Tuğba Kuruyemiş maaş anlaşması kapsamında aldığı yaklaşık 48 milyon TL’nin üstünde promosyon ücretinin tamamının çalışanlara dağıtılacağını açıkladı. Konuyla ilgili açıklama yapan Tuğba Kuruyemiş Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Tonkul, “İçinde bulunduğumuz zor ekonomik koşulları göz önünde tutarak çalışanlarımıza ek bir destek sunmak istedik. Bu kapsamda yaklaşık bir aydır çeşitli bankalarla yaptığımız görüşmeler sonuçlandı. Maaş anlaşması yaptığımız özel bankadan 48 milyon TL’nin üzerinde bir promosyon anlaşması yaptık. Bu promosyonun tamamını çalışanlarımıza aktarıyoruz. Bu kapsamda mesai arkadaşı olarak gördüğümüz Tuğba Kuruyemiş çalışanı herkesin hesabına ek olarak 36 bin TL promosyon yatırıyoruz. Firma olarak düsturumuz şu: ‘Dün söylediğimiz, bugün tekrarladığımız ve yarınlarda da hiç unutmayacağımız gibi; Büyük Başarılar Birlikte Olur’ düsturu ile Tuğba Kuruyemiş ailesi olarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz” dedi.

Firmanın promosyon jesti çalışanlar ve aileleri tarafından sevinçle karşılandı.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER